Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A felvágottnak a szélét meg...

A felvágottnak a szélét meg lehet enni? (Sonka)

Figyelt kérdés

Ilyen nem előrecsomagolt, hanem amit ott csomagolnak bele az ember előtt ilyen papírba. És ilyen narancssárga széle van, picit nekem néha gumis-állagúnak tűnik? Az ott még hús? A bőre? Állati eredetű? Mert amikor új volt egy csaj a hentesnél akkor a szaláminak a széléről is véletlenül nem szedte le, mielőtt felszeletelte; és rajtamaradt, úgy vágta fel, és az viszont egyértelműen műanyag volt; és akkor egyenként lehetett nekiállni körbetekergetni. Meg egyszer anya megnézte már otthon egy virslinek a csomagolását, és az volt rajta, hogy a külső rétege az olyan emészthető műbél, és akkor azt leszedte nekünk , és nem ettük meg. A sonka szélén lévő narancssárga, fura állagú izéről tudtok valamit? Egyébként nem biztos, hogy mindenhol ugyanúgy néznek ki a felvágottak, tehát lehet, hogy van, ahol rajtahagyják rendesen a bőrét; és van, amikor valamivel bevonják. Én ezt nem tudom, van , aki hallott már ilyenről, hogy ilyennel a sonkákat is bevonják? Mi ez? Gondolom, akkor javasolt leszedni fogyasztás előtt, ugye? Pár éve még nem volt ilyen furcsa narancssárga cucc a szélén, amit nem nagyon azonosítanék be a hús részének, tehát húsnak. Vagy mi az, de komolyan?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Műanyag csomagolás, szedd le mielőtt megeszed, aztán meglehet enni.
2018. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Paprikás csirkemellsonka? Akkor nincs rajta műanyag. Megteheted.

[link]

2018. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez szerintem nem paprikás. Nem ilyen paprikapor van rajta, hanem ilyen egybefüggő, műanyagosan fényes, meg olyan fura szétrágni is, olyan nagyon rágós, olyan gumis, gumiszerű az egész kinézete is, meg rágni is; akkor inkább szerintem nem eszem meg; köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek.
2018. jún. 15. 12:23
 4/6 A kérdező kommentje:
*Ja meg nincs is paprikás íze. Sima íze van; csak van rajta az a gumiszerű réteg; de akkor többet tényleg nem fogom megenni.
2018. jún. 15. 12:24
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha könnyen lejön, akkor tuti, hogy műanyag. Ha megpróbálod leszedni és csak tépődik, akkor az már a felvágott része. (Remélem, tudtam segíteni.) :)
2018. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, ezt majd megnézem:) Megy a zöld kéz
2018. jún. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!