Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Finom Instant Zab. Melyik Márka?

Finom Instant Zab. Melyik Márka?

Figyelt kérdés

Hi

Szeretnék venni valami jó, finom zabos dolgot reggelinek. Lényeg, hogy instant legyen, és ne legyen szétcukrozva vagy gyümölcsözve se tejporozva. (Vegan vagyok)

Nézegettem és találtam több külföldi:( márkát. De nem szeretnék rá várni.. Ha valaki tud valami finom, ehető márkát itt MOn az nagyon jól jönne. Lehetőleg ne olyat amit főzögetni kell, hanem csak leönteni forralt vízzel, és kis várakozás után már mehet is az arcba:D Köszi!



(Jó lenne ha 15gramm cukor alatti tartalma lenne! Minél nagyobb zab tartalommal, hogy csak kellemesen ehetővé tegye!)



2018. jún. 15. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyik instant zab se ér a nyomába se a normál, főzött zabkásának, konkrétan mindegyik sz..r. Nem tudom, mit értesz "külföldi" márka alatt, amik itthon kaphatók, azok között se sok magyar van - ami amúgy teljesen lényegtelen, az instant szirszarok lényegükből fakadóan ehetetlenek, származási országtól függetlenül.
2018. jún. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem az instant zabkását. Találtam olyant, amiben nincs cukor, de az édesítőszer miatt ehetetlenūl édes. Ráadásul tele van mindenféle adalékkal. Úgyhogy inkább saját magam készítem el. Csak leforrázom, hagyom állni kicsit és úgy ízesítem, ahogy nekem tetszik.
2018. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy írják, minden zabpehely "instant", csak leforrázod és 10 perc után fogyasztható. Ezért ne vegyél ízesített vackokat, inkább 1/2 kilós zabpelyhet, és azzal ízesíted, amivel akarod.
2018. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A zab lónak való
2018. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ezt zabpehelynek hívják. Azt is leöntöd forró vízzel és kis várakozás után eheted. Döbbenet, nem?
2018. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még egy instantot sem kóstoltam, ami ne lenne baromi édes és ne lenne mű íze. Én előző este szoktam beáztatni a zabpelyhet vízbe, reggel csak egy kis mézet nyomok rá meg gyümölcsöket, amik épp vannak itthon és kész. Időben kb annyi, mint egy instant még is ezerszer finomabb és egészségesebb.
2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zabpelyhet napokra előre is meg lehet főzni. Nagyobb adagot 3-4 napra, semmi baja nem lesz.
2018. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!