Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol és milyen formában a...

Hol és milyen formában a legolcsóbb a sprotni? Esetleg ha van annál is olcsóbb hal akkor melyiket javasoljátok? Elsősorban nagy kiszerelésre gondolok pl.

Figyelt kérdés
a sprotni konzervből akár 100-at is megvennék ha úgy olcsóbb mint egyesével. Jelenleg 240 Ft-ért láttam legolcsóbban nettó 170 bruttó 102 grammot. (ez konzerv de fagyasztott is érdekel de az drágábbnak tűnik. )
2018. jún. 25. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy biztos, a legjobb sprotni konzerv a 240 Ft-os kategóriában a Penny Market-es.

A Lidl-s és az Aldi-s egyforma - valamilyen silányabb.

2018. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*valamivel
2018. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez jó hír mert én eddig csak azt a silányabbat ismertem.

legalább minőségi ugrásom lesz ha olcsóbbat nem is tud senki mondani...

2018. jún. 25. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Lidl-ben van fagyasztott. Olcsóbb, mint a konzerv, 1 kilós 1000Ft alatt.
2018. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A lidlis olcsó és szerintem nagyon rossz. A nem válogatós macskáim persze megették, de nem tiszta dolog sok zsírban kisütni őket, aztán ott volt egy halom sprotnis kókuszzsír, amit megint a macskákkal kellett feletetni, ami iszonyú sok időbe telt, mert általában macskakaját kapnak...

Másnak attól még bejöhet, persze. Ja és ki kellett szedni a belső részek némelyikét, az is lassú meló. Bár végülis fogyókúrában jó dolog így molyolgatni annak, aki szeret étellel pepecselni, sok meló, kevés kalória...

2018. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen. a lidlben van fagyasztott, kilós, nem is drága, de k...a büdös. Én márpedig imádom a halat, de ez valami borzalmas erős szagú.
2018. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennél még a rosszabb konzerv is jobb?
2018. jún. 25. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

az igazán élvezhető, emberi fogyasztásra szégyen nélkül ajánlható füstölt sprotni 400 alatt nincs, de inkább 600/doboz.


kompromisszumnak ott van a sprotni pástétom..olcsó(160), és ehető.

2018. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!