Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Salátának való algát hol...

Salátának való algát hol lehet kapni épeszű áron?

Figyelt kérdés
20 grammért nem tudok ezreket fizetni. És nem hiszem h csak ilyen áron lehet beszerezni, kínai büfékben lehet alga salátát venni nagyon finoman elkészítve 450 ft-ért (!), gondolom az alapanyag nem 3000 :) Igen, akkor sem, ha egy kínai büféről van szó :D Az a büfé, ahol 450-ért lehet venni, egy normális, tiszta büfé,és általában nem olcsó. A fővám téri Ázsia bt-ben jártam, azok az árak nekem nem tetszettek, nem akarom elhinni h egy kis marok hínár több ezret érjen. Köszi a segítséget!

2018. jún. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Minden annyit ér amennyiért megveszik.
2018. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A büfés ételekben igen kevés van belöle, ezen kívül ök nagyker áron, nagy tételben tudjßak venni, ezért nekik kevesebbe kerül.


Neked privát emberként erre nincs lehetöséged, és mivel igen kevesen veszik, ezért a beszerzési ár is magas.


SZóval vagy ennyiért megveszed, vagy lemondasz róla.

2018. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit kapni lehet, az szárított alga, ez beáztatva a súlyának sokszorosa lesz, és a javasolt adagja (a sok jód miatt nem szabad akármennyit enni belöle) egy embernek maximum 1-2 g szárított alga.

A büfékben kapható saláták sem tartalmaznak többet, szóval ha így számolod, akkor nem sokkal olcsóbb, amit ott adnak.

Emellett ök nagy mennyiségben szerzik be, és a nagykereskedelemböl, ezért valamivel olcsóbban jutnak hozzá.

De szerintem te is tudsz kisebb tételben is venni - nem 20 g-ot, hanem 5-öt - vagy megkérdezed öket, hogy nem adnak-e el neked valamennyit a büfében.

2018. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm, de segítséget kértem, nem kioktatást. Amit írtál, azt mindenki tudja egyébként.


2-es: nem hinném h nekem lehetetlen lenne megvennem kevesebbért, lásd pl a 3-as válaszát, ami nagyon sok érdemi infót tartalmaz, ami alapján már másként látom a helyzetet. Ezt honnan veszed hogy kevés algát tartalmaz, amit ettem??? Színtiszta alga volt, kevés fűszeren kívül semmi nem volt benne, remélem nem gondoltad h krumplit ettem, és azt hittem h alga :D


3-as: Nagyon szépen köszönöm!!!!!!! Nagyon jó ötlet, megkérdezem h nekem eladnak-e, sztem tuti. Vennék elkészítettet is tőlük, de az nekem az egyik összetevő miatt nem jó. A 2 gramm szárítottból beáztatva egy olyasmi adag lesz szerinted, ami egy 2 decis bögrében elfér? Vagy mennyi? Nagyon köszi!

2018. jún. 28. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Józsefvárosi piac, ázsiai élelmiszetbolt, Seaweed knot - 200g 1200 Ft.

Picit beáztatsz belőle egy napra és hatalmasra duzzad. Abból a 200 grammból beáztatva pár kilónyi hínárt kapsz. :)

2021. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!