Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi értelme a meggynek? Ugyanaz...

Mi értelme a meggynek? Ugyanaz mint a cseresznye csak savanyúban.

Figyelt kérdés
Embert nem ismerek aki szeretné a meggyet, mivel nincs jó íze. A vadalmát miért nem termesztik ugyanúgy? Ugyanaz mint az alma, csak nagyon savanyú, pont mint a meggy.
2018. júl. 12. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Szívesen mondanám, hogy igazad van, de nincs. :)

A meggy az meggy és nem savanyú cseresznye. Teljesen más az íze és a jófajta meggy nem savanyú.

Ne a vadon növő cigánymeggyből indulj ki!

2018. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nincs az a cseresznye, ami kenterbe verne egy érdi bőtermő meggyet.

Én pont nem eszem cseresznyét,nagyon puffaszt. A meggy nem. Több benne a vitamin,a vas.

2018. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Èn a cseresznyét nem szeretem igazán, csak a meggyet - és igen sok mindenkit ismerek, aki ugyanígy van, vagy a cseresznyét is meg a meggyet is szereti, de olyat nem, aki a meggyet ne szeretné!
2018. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
ėn nagyon szeretem a meggyet. több formâjâban is.. pl mártáskėnt, leveskėnt.,szörpkėnt, sütibe, fagyiba, vagy csak úgy enni a fáról
2018. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A meggy sokall jobb rostos üditőnek.

Cseresznye erre nem jó. Én főzök 5-6 liter meggyet és ilyenkor azt isszuk.

2018. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem a meggyet, a cseresznyét nem.
2018. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ööö, az igaz, hogy értelmes és gyagya kérdésért ugyanannyi pontot kap a kérdés feltevője a gyakin?


"Ugyanaz mint a cseresznye csak savanyúban."

2018. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Előző! Ha nem törlik, akkor igen. :)

Kérdező! Akkor keresgélj a környezetedben, ha nem ismersz senkit, aki szereti a meggyet, mert hidd el találni fogsz. Még ahogy a nóta is mondja: Szereti a tik a meggyet... :DDDDDD Tényleg hülye kérdés, de hát ez van. Megy a 3 pont. :)

2018. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

A meggy a kedvenc gyümölcsöm (pedig sok kedvenc van), a cseresznye is jó, de nagyságrenddel kevesebb dologra haqsználható. Leginkább csak nyers, friss evésre az igazi, már sütinél is nagyon hiányzik belőle a meggy savanykásabb vonala.

A meggy NAGYON édes, tömött, aromás is tud lenni, persze vannak savanyúak és nedvesebbek, amik szintén jók, csak ételben már édesíteni kell őket. Az első fajta simán összeturmixolva is csodás puding, nekem semmi más nem kell bele, ha jó édes a meggy (az én fáim jók, sajna idén a sok eső elvizezte az ízét, persze így is finom, de nem annyira, mint normálisan).


A meggy remek szörpnek, lének, befőttnek, lekvárnak, míg sok más gyümölcs egyáltalán nem. Ezért is szeretem és sajnálom, hogy csak 3 fám van s ezek sem teremnek még sokat.

Persze ízlések és pofonok, ez ilyen.

2018. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
én cseresznyét szeretem jobban mert megyböl rikán taláni édesebbet.
2018. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!