Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kenutáborba mit tudnék vinni...

Kenutáborba mit tudnék vinni magammal ételt?

Figyelt kérdés
Jövőhéten hétnapos kenutáborba megyek és ha nem is diétázni, de súlyt tartani szeretnék. Tudnátok mondani olyan elvihető ételeket, amik nem annyira magasak szénhidrátban és nem romlik? (szénhidrátosat tudok)

2018. júl. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem egy kenutáborban kenuzni is fogsz. Az elég fárasztó. Nem kell (és amúgy sem kéne), ezt túlgondolni. Vigyél pár konzervet, kenyeret, hozzá zöldséget neg gyümölcsöt ha tudsz, és meg van oldva. Kenuzás közben elég kalóriát égetsz, hogy ne hízzál.
2018. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rio Mare tonhalakat szoktam magammal vinni, de nem a simát, hanem azt amelyikben vannak zöldségek. Ilyen helyzetekre szerintem jók.
2018. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tonhalkonzetv, protein szelet, magok, sárgarépa, zabkása


Vagy megeszed, amit ott főznek és nem ájulsz be a vízbe a dögmelegben végzett megerőltető sportolás mellett

2018. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 doboz halkonzerv valóban jó ötlet, és egy kenyér, ami nem fehér lisztből, hanem valami tk, vagy hasonló. És ha ott valami olyat adnak, amit nem szívesen ennél meg, akkor már kéznél is a finomság. 1-2 nyersen elrágható zöldségféle, uborka, répa, alma, körte. Már ez is sok (cipelni!), mert igazuk van az előttem szólóknak: ha tisztességgel odateszed magad az edzésekhez, akkor bármit is eszel, símán ledolgozod!!!
2018. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!