Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen országból származik a...

Milyen országból származik a legfinomabb banán, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés

Vagy nem vettél észre semmi különbséget. Persze nem a fajtára gondolok, vagy hogy bio banánról van e szó, hanem csak arról, hogy melyik országból származik.

Én megfigyeltem, hogy az ecuadori banán külsőre jól mutat, szép nagyok a gyümölcsök, de ízetlen akkor is, ha meg van érve. De nekem a kedvencem a ghánában termesztett, mert nagyon aromás, pont annyira édes, amennyire szeretem, és van egy minimális savanyú íz is benne.

Pedig gondolom ugyanolyan fajtájú banánok, és az érettségi fokuk is hasonló volt. Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
A legfinomabb banán amit ettem az épp a csajomból cuppant elő. Ez számit?
2018. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem néztem, honnan származik. Egyáltalán rá van írva? Na majd legközelebb megnézem...
2018. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kolumbiai bébi banán
2018. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sokan esküsznek a külsőre barna, már-már aggasztó külsejű érett banánra..talán az a legédesebb..
2018. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Madeirán nyaralni tavaly, itt vannak olyan kis zömök banánok. Az nagyon zamatos.
2018. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!