Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ilyen brutálisan nagy melegben...

Ilyen brutálisan nagy melegben mennyi idő alatt romlanak meg a sült húsok (csirke, pulyka, stb) hűtés nélkül?

Figyelt kérdés
Reggel 9 körül szoktam kontakt grillben csirkét vagy pulykát sütni, a második adagot délután 3-4 között szoktam megenni, viszont addig nem szoktam hűtőbe tenni. Egyrészt azért, mert utána nem tudom megenni, annyira más lesz a hűtéstől az íze, másrészt pedig nem merem az irodai hűtőbe betenni (lopások miatt). Ennyi időt kibírnak a sült húsok még az ilyen melegben is?
2018. júl. 30. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
D.e. 9-től d.u. 3-ig van 6 óra hossza, 4-ig van 7 óra hossza. Szerintem ilyen melegben túl sok idő. Én a 4, maximum 5 óra hosszánál tovább nem nagyon bíznék benne.
2018. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Amennyiben rendesen meglett sütve, akkor simán ki kell bírjon 6-7 órát.

Sokan viszik kirándulásra is a sült húsokat, mert sokat kibírnak a nagy melegben is.

2018. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 batta80 ***** válasza:
98%
Szerintem is kibír, mert sült, alig marad benne víz, amitől megromolhatna. Viszont nagyon fontos, hogy légmentesen lezárd, hogy a rovaroktól megvédd.
2018. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#4: Nálunk a panelban speciel simán van olyan meleg, mint kint.

Szerencsére viszont az irodában van légkondi, úgyhogy valamennyire gondolom az is hűti majd a kaját. :D


Köszönöm a válaszokat!:)

2018. júl. 30. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha kint dolgoznál a napon értékelnéd a benti meleget is hidd el.
2018. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is ki kell ,hogy bírja azt az időt . :)
2018. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Túl sok tv2- néz, ott minden brutális, naponta van' akár halálos is lehet....' hír, ott gyilkol a focikapu, meg öl a fa ha rádől valakire. Ezek után mit várjunk?
2018. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
A fehérje 5c fok felett bomlik rohadásnak indul , a tej is megsavanyodik . Tipikus korlátolt sóher hozzáállás hogy pár száz forint kidobása ellenére megkockáztatják a kórházat . Az más kérdés mennyire ostoba a lakosság hogy télen-nyáron ugyanazt a menüsort falják , forró sós ételek gyros babgyulyás 32 fokban de víz és nyers termés szinte nulla .A sok disznó elhízik és a többi eü gondok csak tetéződnek .Gratula .
2018. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
brutális ez? még vörös riasztás se volt idén. ez is narancsocska . ellenben tavaly.
2018. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!