Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol ettél külföldön a Magyaror...

Hol ettél külföldön a Magyarországon termelt őszibarack vagy sárgabarack fajtákhoz hasonló (vagy jobb) ízű barackot és az évnek mely hónapjában?

Figyelt kérdés
Ha tudod, akkor légy szíves és írd le azt is, hogy hol termelték a barackot, amelyet jóízűnek találtál!

2018. aug. 10. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Bulgária július sárgabarack , sokkal finomabb volt mint a hazai
2018. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Miféle betegesen specifikus kérdés ez??
2018. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Németországban lehet kapni spanyol, francia, olasz gyümölcsöket, amik kategóriákkal ízesebbek, mint a MO-on kaphatóak.
2018. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Olaszországban augusztusban ettem nektarint. Ez az egyetlen gyümölcs, amit jobbnak találtam mint a hazait.

A többi itthon finomabb.

2018. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban kajszit meg nektarint is, Olaszországból hozatták.
2018. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Őszibarackot, aminek elfogyasztása a hazai Mariska fajtához hasonlítható élmény volt, egyszer ettem augusztusban, Kaliforniában (ottani termesztésűt, ha a címke tartalma igaz volt).


Jó sárgabarackot nagyon drágán egyszer-kétszer Ausztriában élelmiszerboltban vettem, a fajta nevét nem tudom, de Olaszországban termesztették és mindig viszonylag puha volt. Az ausztriai termesztésű sárgabarackok, amiket vettem nem voltak elég édesek, zamatosak.


Ezektől eltekintve mindig csalódás volt, ha más országokban barackot vettem, a hazai kajszibarack és őszibarack a kedvenc gyümölcseim.

2018. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban élek, eddig minden boltban (és az év bármely szakában) jó volt a barack. Nem tudom, hol termelték.
2018. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Svájcban, Olaszországban, és Németországban is. Minden jobb, mint MO-n. (Sajnos)
2019. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!