Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Lidlben vettem túrót, van...

A Lidlben vettem túrót, van még két ht a lejáratig, de szerintem nagyon furi ize van. Ilyen létezhet vagy képzelődöm?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden létezhet, de a Lidl-re nem jellemző a romlott áru.
2018. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Letezhet. Bar nem szoktak rossz arut arulni. De ha a "gyarból" így küldték, akkor ott lehetet vmi baj. Milyen fajta?
2018. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Rendszeresen veszek ott túrót, és eddig soha nem volt baj vele. Pilos (sajátmárkás) zsírszegény.
2018. szept. 17. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajatmarkassal nem szokott gond lenni. De ha ugy erzed, ne edd meg
2018. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Dobd ki, nagyon ronda hasmarsot lehet így kapni.
2018. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelezd az ügyfélszolgálatnak vagy esetleg vidd vissza a boltba.
2018. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég (talán a múlt héten) írta itt valaki, hogy a dobozos Pilos túró nem szokott jó lenni. Keresd meg a kérdezőt, vitassátok meg, hogy ugyanaz-e a problémátok, és írjatok az ügyfélszolgálatnak.
2018. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat hogy ekkora mennyiség között van 1-2 csomag romlott. Valamelyik nap büdös szeletelt prágai sonkát vettem a Lidlben, meg romlott habos pudingot. De hozzáteszem hogy ez volt az első alkalom pedig évek óta ott vásárolok.

Vidd vissza nyugodtan, és kicserélik vagy visszatérítik.

2018. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!