Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit lehet enni magok helyett,...

Mit lehet enni magok helyett, amikben megvan ugyanaz, ami a magokban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Magokból préselt olajat
2018. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen olajat.

Tökmag olaj például nagyon finom. Peldaul salátát leonteni vele

2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert a magoktól kipattog a bőröm, egy Cerbonát sem ehetek meg. Ugyanakkor viszont hasznos dolgok vannak ezekben a szervezet számára, szóval keresek valami alternatívát, amik ugyanazokat a jótékony összetevőket tartalmazzák, de nem árt a bőrömnek.
2018. okt. 3. 21:00
 4/5 anonim válasza:

Bio boltok némelyikében lehet kapni a magokból préselést követően visszamaradt szárazanyagot: pl tökmagliszt, tehát a lényeg, hogy ne az olaját fogyaszd, mert attól zsírosabb lesz a szervezeted, bőröd is. Annyi, hogy tudtommal a jótékony vitaminok egyéb nyomelemek nagyobb része is pont az olajos magok olajában van :(

Szóval talán rendszeresen, de mértékkel kéne együk őket. Esetleg dietetikust is kérdezz meg.

2018. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy Cerbona szeletben nincs sok, mégis nagyon gyorsan jelentkezik nálam a probléma még azután is. Szóval most egyelőre néhány hete teljesen kiiktattam az étkezésemből ezeket. A bőröm javul, tisztul, még csúnya. Keresem az alternatívát, esetleg más élelmiszereket, amik nem csinálják ezt. Még talán a vitaminkészítmények lehetnek opció, ha nem felejtem el szedni. Még nem teszteltem le mindent, amiről biztosan tudom, hogy problémás, az a mogyoró, a napraforgómag, a tökmag és a pisztácia.
2018. okt. 4. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!