Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mindenki ennyire undorodik a...

Mindenki ennyire undorodik a spirulinától?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap spirulinát, csináltam egy turmixot és szórtam bele 2 kiskanál spirulinát. Amikor megkóstoltam azthittem beokádok, pedig birom a furcsa ízeket de ez tényleg undorító. Egy pohárral sikerült meginnom, de azt is úgy mintha valami tömény alkoholt innék, gyors lenyelem anélkül hogy megízlelném. Megfogom szokni vagy mi lesz? Elég drága volt és nem akarom kidobni. Másnál is ez van, vagy csak én undorodok tőle ennyire? Konkrétan megfájdult a fejem amikor ittam, annyira undorító volt az íze számomra.
2018. okt. 11. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél:

[link]

2018. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél spirulina kapszulát a Pharmekaltól, én azt szedem.

Legalább pontosan tudod, mennyi hatóanyagot viszel be.


A port pedig energiagolyókban is el lehet használni.

2018. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
én most is szedek spirulina tablettát, ezt már beműanyagozták, úgy látszik sokaknak még mindig túl vad ez a halas mocsárszerű íz. mikor legelőször próbáltam én is a porral találkoztam, szokatlan volt de néhány (vagy kinek mennyi) alkalom után simán megszokható. jobban zavart az hogy az állaga ugye nem oldódik csak keveredik. amit ajánlani tudnék, reklám és szponzor mentesen, tavaly szedtem egy ideig az organiqa spirulina tablettáit, ez préselt, nem bevont, és ennek is elég dögletes szaga lehet elsőre, de sokkal könnyebb egy tablettát gyorsan lenyelni vízzel, mint a por formával bajlódni ha nagyon kellemetlennek érzed.
2018. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát elég fura íze van valóban, bár pl. a Salvus víz szerintem még nála is rosszabb ízű.

Nekem a búzafű italpor jobban ízlett, de állítólag a Spirulina még hatásosabb az emberi szervezetre, így most azt iszom kúraszerűen.

Azt írják, hogy gyümölcslében is el lehet keverni, úgy még nem próbáltam, csak vízben, és valóban úgy nehezen oldódik sajnos.

Hát megszokni szerintem nemigen lehet az ízét, de szerintem ne tegyél bele 2 kiskanállal, mert úgy már nagyon tömény lesz.

Vagy esetleg keverd búzafű porral, lehet én is kipróbálom majd úgy.

2019. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!