Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen kaját vehetnék magamnak?

Milyen kaját vehetnék magamnak?

Figyelt kérdés
Szóval egy hotelben élek, nem tudok főzni meg igazából nincs is nekem hol. Mégis milyen ennivalót vehetnék? Nem lrhet mindig chipsen, csokin és hasonló rágsákon lenni. Vagy gyorskaját (burger stb) venni. Vehetnék kenyért, hozzá vajat v májkrémet... de ezen sem lehet mindig lenni :(

2018. okt. 15. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hotelben élsz, akkor elvileg nem kellene hogy probléma legyen, hogy beülj egy étterembe vacsorázni.

Ha olcsóbban akarod kihozni, akkor ebédre menürendelés, napi egy ezresből megvan a meleg kaja házhoz szállítva, és estére már ehetsz valami hideget és gyümölcsöt.

2018. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg más opció van bolti dolgoknál is, vehetsz zöldséget, gyümölcsöt, konzerveket, olajos magvakat is, de azért a legtöbbünknek rendes főtt étel is kell. Kifőzde, étterem, rendelés... Vannak lehetőségek.

De nekem például ez kevés lenne, mert nekem alap, hogy sok tojást eszem és az étteremben igen túlárazott, de ezt egy vízforraló is meg tudja oldani, egy főzőlap pedig több dologra képes. Nem tudom, mit használhatsz a hotelben, de ha van konnektor, az már ad lehetőségeket egyszerű főzésre, melegítésre.

2018. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármit.
2018. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kínai tésztaleves, nézz körül, hogy van-e a környéken normális ételopciókat kínáló, menüs étterem.
2018. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus.. Ha a pénz nem gond, mi a csudáért nem veszel étteremben normális főtt kaját?
2018. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem nártam olyan hotelben, ahol ne lett volna étterem.
2018. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert sz@r kaját adnak?
2018. okt. 17. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, sorry aut nem tudtam.
2018. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Mert sz@r kaját adnak?" jó kis lepra hely lehet ha sza.r a konyhájuk... Vagy csak a csokika meg a chips a fogad alá való, és minden más sz@r? Nem vagy te gyerek véletlenül?
2018. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok. Persze lehet jó a kaja az ittenieknek, de nem a magyar embernek.
2018. okt. 20. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!