Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a kedvenc borsó márkáto...

Melyik a kedvenc borsó márkátok? A fagyasztottat vagy az üvegeset szeretitek jobban? Melyik az amelyik finom, édes? Eddig a pennyben vettem fagyasztottat, de azt kivonták a forgalomból.

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A SPAR saját márkás fagyasztott zöldborsója, a 450 grammos, az nagyon finom, és még olcsó is.

Én mindig olyan veszek.

Üvegeset nem szoktam, mert drágállom... Nagy ritkán azért veszek, hogy csak úgy magában, főzés nélkül, kanállal simán megegyem :)

2018. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mansour ***** válasza:
100%
Én csakis fagyasztottat. Konkrét márkát nem tudok, Aldiban, Lidlben, Auchanban szoktam venni. Nem szoktam megfőzni, csak kiolvasztom, forró olajon kicsit átforgatom, úgy a legjobb. Levesekbe a tűzről való levétel után teszem bele.
2018. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-s kilós fagyasztottat veszem és elégedett vagyok vele. Olcsó és finom.
2018. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonduelle, a konzerv.
2018. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fagyasztott, zsenge, illetve nyersen evéshez extra zsenge, Mindegyik jó szokott lenni, de általában a LIDL-ben veszem, oda úgyis járok sok más miatt.

Az üveges akkor jó, ha kanállal meg akarom enni, hisz a mirelitnek sem igazán kell főzés és az még szép zöld is :D Bár levesnél kell azért idő, míg kifő a finom íze a lébe, az üveges ezt elvileg megoldja, de én akkor is a rendes zöld színű borsót szeretem (s abban csak borsó van, a befőttbe nem tudom, mit tesznek vízen kívül, de tuti van valami).

2018. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mansour ***** válasza:
100%

"Bár levesnél kell azért idő, míg kifő a finom íze a lébe"

Hát igen, borsólevesnél nem árt, bár én inkább vegyes zöldség és ragulevesekbe szoktam tenni. Én azt tapasztaltam, hogy a főzéstől csak megkeményedik és elmegy a finom zsenge íze. Aztán lehet, hogy ha még tovább főzöm, egy idő után megint elkezd puhulni, de ezt még sose vártam meg.

2018. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egyet értek az utolsóval. Többször tapasztaltam énis, hogy csak 1-2 percig szabad főzni a borsót, különben kemény lesz.

Köszi a válaszokat. Énis jobban kedvelem a fagyasztott verziót levesbe, főzelékbe. Az üvegeset énis magában szeretem enni, esetleg gyors zöldségköretnek. De kifogom próbálni levesnek is. köszi

2018. okt. 19. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Frosta és Bonduelle, mindkettő fagyasztott.
2018. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Spar fagyasztott zsenge zöldborsó. Csak ebben bízom.
2018. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már sokat kipróbáltam, de nekünk a Lidl extra zsenge z.borsója jó csak egyedül.De nem ami 1 kg-os, hanem a 450 grammos tasakos.Ugyanaz van rá írva, de benne ne olyan a minőség mégsem.

Ez a kiszacskós apró szemű, nagyon finom, egészen édes,hamar megfő, kóstold meg főzés előtt nyersen, olyan mint amit most bontottál ki a hüvelyből.

2018. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!