Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nagyon régen lehetett kapni...

Nagyon régen lehetett kapni az alábbi édességet. Valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül eszembe jutott, hogy gyerekkoromban volt valamilyen állatos(?) csoki aminek a masik felében volt egy kis gumi(?) állat amit ha jól emlékszem ceruza végére lehetett tenni. Valamilyen élénk színe volt, talán zöld sárga. Sajnos pontosabban nem tudom leírni ennyi ugrott be. Ha esetleg valaki ráismerne és tudná a nevét az szuper lenne :D

2018. okt. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak kindertojásos repülőelefánt-figurák jutnak eszembe erről, de azok nem gumiból, hanem kemény műanyagból vannak, képet meg nem is találok róluk, de azért nézz körül itt, hátha:

[link]

2018. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rémlik valami kiskoromból és emlékszem arra is, hogy szerettem azt a csokit!😂 De a neve nem rémlik sajnos. Valaki kisegíthetne minket.
2018. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez a "nagyon régen"?
2018. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát körülbelül 1998-2000 környékén lehetett. még esetleg az segíthet, hogy kisebb csoki volt 5 cm körül. nagyon finom tejcsoki volt, azóta is nézelődök mindenhol, de nem jutottam előrébb :(
2018. nov. 18. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

"körülbelül 1998-2000 környékén lehetett"

Az nem volt elég régen ahhoz, hogy emlékezzem rá. :) Akkoriban már túl sokféle csoki létezett.

2018. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!