Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik szaloncukor a legfinomabb?

Melyik szaloncukor a legfinomabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami igazán minőségi, finom szaloncukrot venni karácsonyra. Szerintetek melyik márkából érdemes venni? Max. fél kilót szoktunk belőle megenni, de nem szeretnék belefutni, valami kakaós masszás, agyoncukrozott, aromázott sz.rba. Légyszi olyat írjatok, ami vidéken is elérhető vagy lehet online rendelni. Köszönöm!
2018. okt. 30. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is keveset szoktam venni, nekem a szamos sima marcipános jött be. Drága, de a legkisebb kiszerelést szoktam venni. Még a bonbonetti zselés is finom szerintem. A stümer is minőségi csokoládéból van, de én nem szeretem, mert valahogy nagyon erős az íze. Ezeket nagyobb közértek szokták tartani.
2018. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Zselés vagy kókuszos! Mindegy a márka! És hívj meg! Ha Bountys akkor még szeretni is foglak!
2018. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az én kedvencem a gumicukros, kókuszos és a dupla csokis. A márka mindegy.
2018. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én a szamos narancsost szeretem.
2018. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A Bakos marcipánt ajánlom, tőlük tudsz online rendelni. Friss, minőségi szaloncukrot gyártanak, a csokoládézó,meg a különféle "delikát" üzletek is tőlük veszik.


Magasan jobbak, mint a szamosok.

2018. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba Stühmert szoktunk venni, de december elejére, közepére már elkapkodják, azt most érdemes megvenni. Mi már megvettük.


2 éve Szamost vettünk magunknak, de nekem annyira nem jött be. Elfogadható a minősége, de a csoki része nem volt jó. Nem olvadt el a számban, csak összeállt és felragadt a szájpadlásomra.


Tavaly vettünk Szerencsit. Gyermekkoromban jó volt, majd volt egy borzalmas minőségi romlás, de tavaly megpróbáltuk és nagyon tetszett. Minőségi csokoládé volt benne. Van neki egy Retro válogatása is.

2018. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem leírni, hogy a Szerencsi szaloncukor tejcsokoládéba mártott barackos volt.
2018. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Paleolit marcipános. A netről szoktam rendelni.
2018. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsi mogyorókrémes jött be nekem legjobban, de az kb. inkább csoki, mint szaloncukor.
2018. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Konyakmeggyes étcsokis a kedvencem, és a Milka marcipános.
2018. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!