Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek sajat markas (de...

Szerintetek sajat markas (de amugy nagyon finom) edesseget illik ajandekba adni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illetö szereti (feltételezem, egy üzlethálózat saját márkás termékéröl van szó), és ajándékozáskor nem az ajándék pénzbeni értékét szokta nézni, akkor igen.

Én jobban örülnék ilyennek, mint egy drágábbnak, ami csak azért kerül többe, mert neve van, ízben viszont nem jobb, mint a saját márkás.

De van, akinek a név meg a (minél magasabb) ár adja az ajándék értékét, ilyen embernek nem adnám.

2018. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hat én biztosan nem adnám. Külföldön élek, az egyik élelmiszerlánc sajátmárkás magas kakaó tartalmú csokiját imádom, szerintem jobb, mint a Lindt, de ajándékba nem örülnek, ha azt kapnék. Mondjuk emlékeim szerint árban is csak valami minimális különbség van köztük, de mégsem. Szeretném nem valo
2018. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, mit értesz saját márkán. Ha mondjuk Tesco, Spar, stb termék, és konkrétan Tesco, Spar, stb van ráírva, akkor kínos tud lenni. De bizonyos saját márkákról az emberek nem is sejtik, hogy azok saját márkák. Hiszen sokan nem is járnak bizonyos boltokba, vagy ha járnak is, nem figyelik meg azt, hogy bizonyos "márkákat" csak az adott üzletláncban lehet kapni. Például édesség esetében: Moser Roth, J.D. Gross, Bellarom, stb...
2018. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez merőben helyzetfüggő. Én örülnék neki, ha finom, de nekem karácsonyra is adtak már minőségi macskaételt és annak is örültem, vannak macskák. Tipikus, hogy kis értékű, praktikus ajándékok vannak, max. sok. Nos, az édesség sokkal általánosabban kedvelt ajándék, de bizonyos esetekben különlegesebbet és drágábbat várnak. De egy nem flancoló, sőt szegény családban névnapra egy tábla egyszerűbb csoki teljesen OK. Karácsonyra, szülinapra már valószínűleg nem, pláne, ha közeli családtagról van szó, nem a tizenhetekig unokatestvér gyerekéről.
2018. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Konkrétan a lidl merci-utánzatára gondoltam egy kamaszmak, amiert segit egy sulis (egyetemi) feladatomban.

2018. nov. 8. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát ot valószínűleg nem érdekli a márka, de én inkább vennék neki helyette pár tábla Milka csokit
2018. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted,a fiatalembernek.
2018. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!