Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem tettem hűtőbe, szerintetek...

Nem tettem hűtőbe, szerintetek megromlott?

Figyelt kérdés

Tegnap anyukám édes-savanyút csinált( csirkemell szósszal).

Azt hoztam magammal az albérletbe. 4 óra volt az út. Azonban elfelejtettem betenni a hűtőbe,mert ez az iskola táskámban volt a rizs hozzá, meg még mellé egy kis kaja szatyorban. A szatyorból kipakoltam, de ezt viszont nem.

Ez még nagyon forró volt? ezért nem tette anya szatyorba.

Mi tévő legyek? Megehetem? Reggel 7-kor tettem hűtőbe.

20F



2018. nov. 12. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én tapasztalatból mondom, nem tudom kinel hogy van, ha én édes-savanyút csinálok, akkor hiába teszem hűtőbe rendes időben, másnap a melegítés után átvesz a csirke egy borzasztó állott ízt a szósztól, hogy a hányinger elkap. Pedig nem romlott, mégis furcsa nekem. Azóta külön van a pirított csirkemell és a szószt, rizset melegítem csak meg, ha másnapra is marad. Így én már csak ezért nem enném meg.
2018. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoba hőmérsékletétől is függ ahol eddig állt
2018. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan 20-23fok van :/
2018. nov. 12. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Hajítsd ki a bánatba , a fehérjék 7 cfokon romlásnak indulnak . Én nem kockáztatnék meg fél nap okádást vagy egy kórházat 1000 Ftos tétel miatt . Öntsd le a wcn .
2018. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan nem enném meg, legalább fél napig kint volt a melegen.
2018. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Már ne haragudj, de én az ilyen "szerintetek megromlott?" kérdéseket utálom. Te vagy ott, te szagolsz bele, ha nincs rossz szaga, forrósítsd fel, kóstold meg, egy falatba még senki nem halt bele, ha nem jó, dobd ki! Te tudod, milyen melegen felejtetted, te vagy ott, te látod-érzed. Nem vagyunk jósok. Az érzékelőbimbóid gondolom, működnek.
2018. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

6-osnál a pont!

Ha a szaga és az íze normális, akkor edd meg bátran. Ha nem, akkor inkább ne.

Egyébként, ha megromlik egy ilyen étel, akkor nem a hús, hanem rajta a szósz romlik meg először.

2018. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom!

Akkor az a lényeg, hogy ha megszagolom es jo illata van es jo az allaga is ehetek belole, ha nem akkor nem.

2018. nov. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!