Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért olyan drága a lazac?

Miért olyan drága a lazac?

Figyelt kérdés
Imádom, de az a csepp maréknyi adag, ami 4-5€ba kerül, mondhatni átlag embernek megfizethetetlen. Miért drágább ennyivel, mint átlag akármelyik másik hal..?

2018. nov. 12. 13:57
 1/7 anonim válasza:
82%
Nagy kereslet, kis kínálat. Így működik ez.
2018. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
a kevés eső miatt rossz volt az idei lazac-termés, alig szüreteltek
2018. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Hát mert ennyivel jobb, mint átlag akármelyik másik!!!


Ha ugyanannyi lenne, senki nem venné a többi átlagot! Mi lenne abban az üzlet? Ha valaki ennyiért is megveszi, miért kéne olcsóbban adni? Ja, hogy te is meg tudd venni. Meg én is. Hát a világ nem ilyen.

Rolls-royce Phantom-ot se árulnak olcsóbban, csak azért, hogy te meg én meg tudjuk venni.

Igen, átlag embernek kb megfizethetetlen. Nem átlag embereknek csinálják. Nincs ebben nagy varázslat.

2018. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szeretem. Máris spóroltam egy valag pénzt!:)
2018. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert ennyiért is megveszik.
2018. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért drága a kaviár, a mandula, a pisztácia, sokféle sajt? S még ezer dolog. Sok minden azért, mert nehezebben marad meg, nehezebben elérhető, nehezebben tartható, vagy egyszerűen mert igy is megveszik!
2018. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom. Szerintem borzalmas rossz ízű. Nekem a tonhal ízlik, az kb minden formában, a lazacot nem tudom megenni
2018. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!