Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a kedvenc ételed?...

Melyik a kedvenc ételed? Süteményed? Italod? Szoktatok levest enni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Lencse. Kicsit függő is vágyok, hetente egyszer biztosan eszem valamilyen formában.

Fehercsokis mandulatorta és pozsonyi makos kifli.

Tea. Tegnap néztem, 15 fele team van itthon... 🙃

Igen, úgy havonta egyszer, akkor is főételként raguleves, paradicsomleves húsgombóccal vagy gulyásleves.

2018. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Pizza (ha tehetném, és nem menne rá az egészségem se, mást sem ennék)


2. Somlói galuska


3. Pepsi Cola (ritkán iszom, többnyire vízen élek)


4. Nagyon ritkán. Szeretek pár félét (bab, borsó, gríz vagy krumpligombóc), de macerás még azt is főzni.

2018. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc étel: ramen

Süti: kardinális szelet, de csak ahogy egy bizonyos cukrászdában készítik

Ital: tea (zöld, roibos, gyümölcs)

Leves: anyóséknál két hetente húslevest, vagy lebbencs levest.

2018. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

- Most épp a steak, de ha múlt héten kérdezel, akkor a tengeri herkentyűs paella lett volna a válaszom :) Sok kedvencem van, nem nagyon tudok választani.. Ide tartozik például az igazi olasz pizza, a koreai bibimbap, a lengyel pierogi, a magyar lecsó, a közel-keleti falafel humusszal, vagy épp a mexikói taco.. Estig sorolhatnám, imádok enni :D

- Nem vagyok édesszájú, nincs kedvenc süteményem, egy évben megeszek 2-3 Túró rudit meg 2-3 fánkot és kb. ennyi.

- Italból a kedvencem az Irsai fehérbor, az eszpresszó feketén és a víz minden mennyiségben.

- Levest nagyon ritkán eszem, évente párszor, akkor is kb. csak borscs-ot (orosz céklaleves), gyömbéres sütőtök krémlevest, brokkoli krémlevest vagy nagy ritkán húslevest.

2018. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a leveseket,mindenfélét. Szeretem a főzelékeket,ebből is jöhet mindenféle,különösen a kelkáposzta és a tök. Sütiben mindenevő vagyok,de a különösen krémes habos finomságokat azokat szeretem. Inni vizet szoktam,illetve vasárnaponként kb 2 dl boros kolát.
2018. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Marhasteak

Fehércsokis torta

Almalé

Igen, nem minden nap, de viszonylag gyakran

2018. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Bármilyen paradicsomos ételt. Pizza, spaghetti, paradicsomos húsgombóc, paradicsomleves, töltött paprika és paradicsom.


2. Mézes krémes.


3. Szeretem a teákat, rengeteg fajta van itthon belőle, szálas és filteres is.


4. Csak ritkán eszek levest, nem igazán rajongok érte. Akkor is inkább krémleveseket, a már említett paradicsomlevest, esetleg tárkonyos raguleves.

2018. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a töltött tojás. Csak sajnos ritkán eszem, mert a majonéztől kiütéseim lesznek. Na meg a kocsonya. Az az egyetlen étel, aminek a fogyasztását sosem azért hagyom abba, mert elég volt, hanem mert már szégyellek többet enni belőle.


Süteményem a tiramisu. Italom a finom konyak. Nyáron a mojito.


Nem szoktam levest enni, szinte soha. Kivétel a húsvéti tárkonyos bárányleves.

2018. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Halászlé, fahéjas csiga, zöld tea, szoktam a szüleimnél, vagyis párszor egy évben.
2018. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sushi, bolognai.

Mezes krémes.

Zöld tea, ásványvíz, almale.

Gyakran főzünk leveseket.

2018. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!