Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szoktatok reggelizni?

Mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés
Illetve hánykor keltek,hogy ez meglegyen?

2018. nov. 27. 05:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

3kor kelek, reggelizni 6kor szoktam.

Kétszersült, tojás, sajt, be a sütőbe- ez volt a mai reggeli. Kenyeret nem eszek, így mindig kétszersült az alap és elég sűrűn van tojás hozza. Szeretem még a tonhalsalatat, raksalatat, fetás borsó krémet is. Egyik reggelim se igényel 10 percnél több időt

2018. nov. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Andizsuzsi ***** válasza:
65%

"Kenyeret nem eszek"

A kétszersült mi a szösz?


Ma tejbedarát eszem.

2018. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Másfél órával indulás előtt szeretek kelni, de nem kimondottan csak a reggelizés miatt, hanem egyáltalán: hogy legyen időm szépen lassan mindenre, ne kelljen eleve rohanással kezdeni a napot. És akkor így a reggeli is belefér. Általában egy nagy bögre teával vagy tejeskávéval kezdem a napot, enni később szoktam, mert az itallal egy ideig tele vagyok. Enni általában szendvicset, vagy sütifélét szoktam, vagy zabkását/rizskását.
2018. nov. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Hatkor kelek, munkahelyen eszem péksütit és smoothie-t, miközben gyakoris kérdésekre válaszolok. :)
2018. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%

"munkahelyen eszem péksütit és smoothie-t, miközben gyakoris kérdésekre válaszolok. :)"

És ezért még fizetést is kapsz? :)

2018. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
8 óra körül reggelizek zabkásást zabtejjel és banánnal.
2018. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mit. Ha az egyetem miatt már korán kell kelnem (fél 6 körül), akkor a vonat indulása előtt eszek egy szendvicset. Ha pedig itthon vagyok, pl. ma, bármi más is belefér, ma virsli volt a reggeli, de a zabkását is szeretem. Hétvégén tojásrántotta, főtt tojás, melegszendvics is szokott lenni. Ha itthon vagyok, teát vagy kávét iszok.
2018. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

Andizsuzsi!


A kétszersült nem kenyér.

[link]

2018. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Öt órakor kelek, öt és hat között, még indulás előtt szoktam reggelizni. Saját készítésű müzlit vagy gabonapelyhet növényi itallal, mondjuk kókusszal. Hétvégén is felkelek legkésőbb 7 órakor, és 8 körül eszek, szintén a fentieket, vagy ritkán kenyeret felvágottal és zöldségekkel, mézzel, lekvárral.
2018. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
zabkása, pirítós valami kenyérkrémmel meg zöldségekkel, reggelizőpehely, néha szoktam muffint vagy valami sütit sütni, előző napi maradék, "kimittalál" :D
2018. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!