Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki melyik márkát illetve...

Ki melyik márkát illetve terméket nassol legszívesebben?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mik a kedvencek, inkább kisebb mennyiségre gondolok, tehát nem egy egész tábla csoki, hanem pl. Snickers? Egy szelet Kinder csoki? Rudi? Raffaelo? Mini zacskó chips? Inkább édeset vagy sósat?


Akár munka közben is, ki melyik márka, melyik termékébôl szokott szívesen elrágcsálni egy keveset?



2018. dec. 5. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én már leszoktam róluk, inkább gyümölcsöt eszem, vagy maximum müzli szeletet, abból is a saját készítésűt, ha éppen van időm és kedvem megcsinálni.
2018. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem eszek moslékot.
2018. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Milka kintről hozva, de nekem kicsi nasi a nagyobb tábla csoki. Két havonta, kb 10 kilót fogyasztok. Alkalmanként este meg Carte d Or-t 900 miliset.
2018. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok nassolni, ehhez képest hála isten nem látszik meg rajtam. Bár igaz nagyon sokat sportolok mellette.

Chio chipset szoktam nasizni sósat, sajtosat.

Van mikor magamnak itthon csinálok sült krumplit. Imádok mekibe járni, bár nem sokat megyek csak ha tényleg megkívánok valamit a mekiből.


Chips mellett ropit szoktam, pombermacit, abonett kenyeret több ízben , földimogyorót , tökmagot.

Néha eszem haribot de az nagyon ritka. Nem vagyok édesszájú de ha megkívánok mégis egy kis csokit akkor KitKat ,Hyper, Balaton szelet, choco bons.

Sütik közül a linzert szeretem a legjobban és a szárazakat, de sütit is nagyon keveset eszek...sőt alig .


Ezen kívül minden gyümi :)

2018. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én momentán saját készítésű csokis rizspudingot.
2018. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában alig nassolok, mert oda akarok figyelni az étkezésemre, kicsit egészségesebben enni. De azért nem vonok meg magamtól mindent. Kedvenceim amúgy: pocket coffe, rafaello, toffifee, kicsit nagyobbak közül a snickers, knoppers, sport szelet, Pöttyös túró rudi, danette puding, de csak a csokis. És a Kinder tojás, de azt utoljára gyerekkoromban ettem. Sósból lays, chio chips, mexicorn.
2018. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a chipset...kedvenc márkáim a Lays, Chio és a Tescos
2018. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizárólag csak saját készítésű ételeket eszem.

Viszont a nassolás nehezen jön össze napi egy étkezéssel, amit most igyekszem csinálni, mert nekem az az ideális, csak a megszokás, ugye...

Az a helyzet, hogy nekem étkezéskor jól kell laknom. Utána pedig nem éhezem meg. Ha nassolok, az az ebédem utolsó (vagy utolsó előtti vagy azelőtti...etc.) fogása. Ja de, itt van termék, csak mindig más, mert kivonják a kedvencemet aforgalomból. Elfeledtem, mert hetek óta nincs itthon ilyesmi. Pörkölt, sós földimogyoró. Anno tescósat ettem, de eltűnt. Talán most a pennys OK számomra? De a lidlis is megteszi, ha nincs más, de azért az nem az igazi. A márkákat sosem figyelem, én csak felkapom a félig-meddig bevált termék zacskóját és kész.

Külön nasinak azért se lenne jó, mert többet tudok megenni perceken belül, mint ami jólesik a hasamnak. Úgyhogy kontrollált fogása az ebédemnek.

2018. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én nagy nassoló vagyok. Éppen ezért kell kalóriát számolnom, mert amíg nem számoltam, jöttek fel a kilók, de így látom, hogy mi fér bele. Most is addig nassolok, amíg látom, hogy belefér, 10 kcal-t nem hagynék ki. :)

Imádom az édességeket, abból is leginkább a Raffaellot, az After Eight-tet, a zselés szaloncukrot és a zselés cukrot, a sós dolgokat, a chipsszet, a ropit, a müzli szeleteket és az aszaltványokat, mint datolya, mazsola.

2018. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán szoktam nassolni, de ha nassolok, akkor szinte mindegy. Snickerstől kezdve a Milkán át a Laysig megeszek bármit.

Mennyiséget tekintve nem szoktam sokat megenni belőlük, viszont szeretni szeretem őket.

2018. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!