Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez a penny sissy sajt mitol...

Ez a penny sissy sajt mitol lett ilyen rossz izu?

Figyelt kérdés
Valtozott a gyarto vagy valami mas?

2019. jan. 3. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Idaig jo volt uez
2019. jan. 3. 23:24
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Az embereket manapság nem igazán izgatja mit ad el amíg nő a bevétel, sok rosszat olcsón :)

Penny kőrözött vs házi :)

Házi :

Te tudod mit teszel bele, te izesited

Penny:izfokozó, ez meg az, fokhagymát és pirospaprikát sose látott

Csak példa :D évek óta inkább ez, piritossal isteni :D

2019. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nemtudom sajnos, valamelyik nap en is vettem a Pennyben Sissy sajtot es kakaot de valami borzalmas. A tej az egesz jo a Sissybol de a sajt tenyleg mas. Nem mondom megenni meglehet de nem mindig
2019. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a pennyben jó dolgokat venni (olcsóbban mint máshol), csak nem a Sissy termékek azok. Sőt, tovább megyek: van valami sajtjuk (gouda és edami), amit sehol máshol nem találtam és nekem nagyon bejött ízre, állagra egyaránt, azóta nem is veszem meg máshol a sz**t ugyanannyiért. Lehet, csak rossz sarzsba nyúltál, egyszer lidl-s előre csomagolt salátával jártam így: még egy hétig papíron jó volt, de felismerem a romlott hús ízét... azóta le is szoktam róla.
2019. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezt én is észrevettem, azt hittem hogy csak be képzelem de akkor nem, nekem a tejük az még izlik.

Lehetséges hogy annyi a kereslet a sajtra hogy már az sem érdekel őket milyen csak gyorsan el készítik és irány a bolt ahol a sok birka úgy is meg veszi mivel nem mindenki engedheti meg magának a drága dolgokat.

2019. jan. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik áruházban meg a Trapista sajt lett valami borzasztó rossz.
2019. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A sissy turo rudi viszont finom, egyszer vki mondta h az is csak azert van, mert kb uaz, mint a pirospottyos, talan uaz forgalmazza, vagy csomagolja vagy vmi ilyesmi. Es tenyleg k jo az es harmadaron mint a pirospottyos tarsa. :)


Ezt a sajtot meg egye meg aki csinalta.

2019. jan. 4. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!