Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon hol kaphatok...

Magyarországon hol kaphatok spagetti tésztát, paradicsom szósszal fűszerrel, sajttal egy csomagban?

Figyelt kérdés

Németországban lehet kapni ilyet és nekem személy szerint nagyon ízlik. Van benne kifőzni való spagetti tészta, sűrített paradicsom, fűszer, és ilyen por állagú sajt.

Egyszer a Pennyben volt ilyen itthon tavaly nyáron , San Fabiano volt, de azóta sem látom itthon sehol, pedig lenne rá igényem. Meg azt sem tudom milyen néven keressem, mert egy eddig egy eladó sem tudott segíteni sehol.


2019. jan. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]


Én ezeket szoktam látni


[link]


[link]


Bár szerintem ezekben nincs sajt(por), de nagyobb boltokban (tesco, Auchan, interspar) tuti kapható még több féle is.

2019. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ezeket meg lehet venni külön-külön
2019. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A Pennyben szerintem csak szezonálisan szokott lenni, általában ha "olasz napok" vannak. Más üzletben én még nem láttam. De ezt otthon is pofonegyszerű elkészíteni, veszel fűszeres paradicsomos szószt (Penny-ben is van) spagettitésztát, meg sajtot, nem egy nagy vaszizdasz.
2019. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet mėg nem låtam .penny kívül minden nagy boltba jårok
2019. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Pennyben vam itt szolnokon
2019. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Müllerben lehet van
2019. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😁
2019. jan. 13. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!