Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kávé hogy nem enged fogyni?

A kávé hogy nem enged fogyni?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam, a kávéfogyasztás dehidratációt okoz, de miben gátolja a fogyást? Ha simán iszom, vagy tejszínhabbal, esetleg tejjel, persze cukor nélkül.

#kávé #akadályozása
2019. jan. 9. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés az mennyi tejjel, hány kávét? Napi 1 kávé 1 dl tejjel semmit sem gátol. 4-5-6 kávénál már kérdéses a dolog.A tejszínhabot én elfelejteném a helyedben. A legjobb lenne reggel 1 kávét inni feketén vagy édesítővel ha mindenképpen szükséged van a napi adagodra. Én átszoktam a teára :)
2019. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valóban dehidratál, de lehet fogyni vele.

Bár én nem ajánlom neked azt, hogy csak kávét igyál fogyáshoz.


A tej semmiben sem gátol, a tejszínhab az már a bűnözés része :D kis édesség.

De egyébként inkább kezdj el normálisan enni, reggelre meginni egy kávét.

Sok vizet, a kávé után is, mivel dehidratál. Mozogjon és érkezz rendesen. Hidd el hatásosabb, na meg ha csak kávét iszol. De nem edzel, lehet hogy fogysz. De ha lány vagy, akkor semmi alakod nem lesz...

Szóval az edzés hatásosabb ^^


Ha gondolod, írj privátban és még elmagyarázok pár dolgot:D


17/L

2019. ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!