Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez jó ital CBA ananász ízű...

Ez jó ital CBA ananász ízű szénsavas, cukormentes üdítőital 2l?

Figyelt kérdés

Aszpartámos, amiről sosem tudom mennyire árt vagy sem.


A lényeg, hogy most hogy megdrágult a kedvenc energiaitalom ami bebootolja az agyamat reggel, kellene valami más ital amibe majd dobok koffein tablettát.


Na de nem tudom ez a CBA-s ital mennyire gagyi. Az ára miatt lenne jó.



Aki ismeri az írjon véleményt, aki nem, az ne kezdjen feleslegesen offolni, köszi! :)


(Nem volt most a közértben, nem tudtam még kipróbálni. Többi íz tesztelés alatt, viszont az ananászos érdekelne, ami nem volt.)



2019. jan. 11. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Az aztán nagyon jó.
2019. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én a SPAR budget Grapefruit ízesítésű 2 literesét 85- Ft-ért tartom a legjobbnak.
2019. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég gagyi. Akkor már inkább egy kávé vagy egy erősebb tea, ezekből még a gyengébb minőségű is jobb, mint ez az ital.
2019. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem rossz, a narancsos mint a fanta, a szőlő mint traubi a citromosnak van egy kis utóíze, de simán rendben van.
2019. jan. 17. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn sokáig ezt a fajta ananász üdítőt ittam, és lám,még élek! Nekem nagyon tetszett az íze.Nem túl savanyú, nem túl édes pont jó!
2019. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez az ananász ital elég gyenge szerintem, elég mesterséges az íze.


A többi nem rossz, annak tükrében, hogy nincs benne kalória illetve cukor.

Citromos, narancs és a szőlő int rendben vannak. Az ananász az felejtős nekem.

2019. ápr. 21. 02:00
 7/7 anonim válasza:
46%
Eszed ágában se legyen megvenni, mert a végén még kigyullad a gyomrod a sok aszpartámtól
2019. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!