Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ilyenkor télen mennyi gyümölcs...

Ilyenkor télen mennyi gyümölcsöt esztek egy nap?

Figyelt kérdés
És milyen gyümölcsöt?

2019. jan. 22. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok nagy gyümölcsös, csak párat szeretek: mandarin, narancs, málna, gorogdinyns, sárgadinnye. Egész évben csak ezeket eszem - külföldön élek, itt egész évben van friss-, hetente talán kétszer. Zöldségileg jobban állok, azt mindennap eszem valamilyet
2019. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Alma, banán, narancs, mandarin, grape fruit, gránátalma. Ezeket szoktam felváltva, általában ebéd után 1 gyümölcsöt és vacsora után 1-2-t.
2019. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlag napi 1-2 gyümölcsöt eszek. Általában egy almát, meg valami déli gyümölcsöt: banánt, narancsot, grapefruitot, mandarint, kivit, néha ananászt. Ezen kívül néha aszalt gyümölcsöket is eszek. Fügét, datolyát, mazsolát. Némelyik évben aszalt szilvát vagy barackot is.
2019. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Változó mennyiségben. Viszont itt a Fény utcai piacon az olcsó gyümölcsnek nem tudok ellenállni. Nagyon szeretem a rothadt, túlérett banánt, ami már szinte folyik, abból naponta több darabot is megeszem, ha hozzájutok. Nagyon olcsó a mandarin és narancs (280- Ft/kg ártól felfelé), abból napi 0,5 kg-tól felfelé. Sajnos az almakínálat nagyon szűkös, Starking-et nem is láttam idén, de a Jonathánként kiírt sem az. Bár nem gyümölcs, de nagyon szeretem a kisebb méretű, édesre főtt céklát, amiből naponta több darabot is meg tudok enni.
2019. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Gyümölcsöt semmit, mert nem szeretem ami édes. Viszont annál több zöldséget. Magamat nyugtázva, állítólag botanikailag nincs különbség zöldség és gyümölcs között, ergo pl. a paprika és a paradicsom is gyümölcs. Tehát igyekszem zöldségekkel pótolni a vitaminbevitelt, pl. az uborkát nagyon szeretem, a káposztát is, és a céklát, ami egy kiváló flavonoid forrás.
2019. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Minden nap eszek gyümölcsöt. Most a mandarin/narancs a sláger, + gránátalma, ha jó árban kapni, meg persze a banán.
2019. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem árul zöldséget, gyümölcsöt, szóval mindig van itthon friss, napi 3-4 et megeszek mindig. Mandarin, banán, alma, narancs, körte, szilva stb..
2019. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1-2 db gyümölcsöt eszem. Alma, banán, mandarin, körte, grapefruit.
2019. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Én soha nem eszek semmilyen gyümölcsöt, nem szeretem.

Csak csonthéjasokat. Gesztenye, kesudió, mandula.

2019. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát egy almát és egy banántot eszek minden nap.Ha úgy van, és lehet kapni akkor, kiwit is eszem.
2019. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!