Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Budapest XX ker. -ben tartósít...

Budapest XX ker. -ben tartósítószer, és adalékmentes, hagyományos savanyítással készült savanyú káposztát (és más savanyúságot) keresek - lehetőleg nem 3000 Ft / kg áron. Továbbá megbízható, jó áruval rendelkező hentes is érdekelne. Ötletek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Piac. A káposztát még mindig így készítik. A többi savanyúság felejtős!
2019. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz át a csepeli piacra. Lényegesen több árus van.
2019. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Tátra téri piacot és csarnokot próbáltad már?
2019. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1

Már egyre többen a káposztát is ecetezik (hogy gyorsan piacra dobhassák)- és sajnos még Vecsésen is! - a hagyományos kovászos savanyítás helyett.

2019. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 14:11

Nagyon leesett a színvonal. Egyre több a kínai üzlet. Sok hentes, húsos bezárt.

Inkább átugrok Csepelre.

2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tátra téri piac megvan - ott is ecetezik, nátrium benzoátozzák a káposztát. Csepeli piacon még nem voltam, de csekkolom.
2019. jan. 26. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legbiztosabb ha magadnak csinálod! Én most kezdtem meg a novemberben készített káposztát és isteni finom lett! :)
2019. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaza van a 7-nek, mióta nem kapni rendes káposztát én is otthon csinálom. Persze nem 50 kg. káposztából, csak egy 5 literes üvegben estenként. Ha szerencséd van, még vagdosni sem kell, mert árulnak szeletelt káposztát is nyár végén, de felvágni sem egy nagy durranás.

Nagyon egyszerű, finom és nincs vele különösebb gond.

Pont ennyit (3 kg,káposzta) és pont így (a torma elhagyható):

https://www.youtube.com/watch?v=tuZjS-dT1ek

2019. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!