Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy egész doboz kefirt egyszer...

Egy egész doboz kefirt egyszerre meginni?

Figyelt kérdés
A dobozos kaukázusi kefirre gondolok, ami 450 grammos. Az áll rajta, hogy egy adag 150 gramm. Én szívesen megiszom az egészet egyszerre.
2019. jan. 31. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is. És még élek.. :) Egészségedre!
2019. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyszerre szoktam :) imádom.
2019. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre! Idd reggelire, hogy erőt adjon a naphoz. :)
2019. febr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed minden ételen van porció, a kis mizós kávé sem egy adagnak lett szánva, táblás csokiból egy csík az ajánlott, üdítőből egy pohárnyi stb :D semmi bajod nem lesz tőle :D
2019. febr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam inni, semmi bajod nem lesz tőle. :)
2019. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy csomagos sós perecre is rá van írva, hogy egy adag 30 g. De ki bírja megállni, hogy na vágja be a zacskó felét? :)
2019. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak így adagokra osztva ezek az ételek, mert ha valaki figyelmetlenül nézi pl. a sós perec csomagolását, azt látja rajta, hogy 100 kalória, és örömmel megveszi, mert azt gondolja, hogy a ZACSKÓVAL annyi... pedig az annyi ami a gyártó szerint egy adag, pl. 30 gr sós perec.

De hát könyörgöm, ki eszik 30 gr sós perecet? Senki... Csak nyilván így könnyebb eladni, megkönnyebbülnek az emberek, hogy mégsem híznak tőle annyi, vagy nem visznek be annyi zsírt, szénhidrátot stb.

Pedig igen.

2019. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7. Amúgy is életszagú, hogy az emberek konyhai mérlegen méricskélik a 30g sós perecet. :)
2019. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
És kit érdekel ez szerinted?
2019. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk rendszeresen van itthol ez a fajta kaukazusi kefir, a parom kapja folyamatosan es van hogy egy zsugorral ami pl egy het mulva lejar. Azaz mindig inni kell ne vesszen karba, annyira megszerettem hogy napi 2-3 is megiszok ha van sok itthol, eleinte ment tole a hasam mert ugye kefir de a gyomromat utana teljesen helyre rakta es a paromnak sem faj,pedig neki mindentol faj a gyomra.

Igyad nyugodtan csak jot tehet, masra is ra van irva az adagolas pl pont valamelyiknap neztem hogy a tabla csokin volt hogy egy sor egy adag, valaki megis nekiall es megeszi a tablaval :) reklamfogas az egesz, nem kell betartani

2019. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!