Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az ájvárt hogyan eszitek? Mivel?

Az ájvárt hogyan eszitek? Mivel?

Figyelt kérdés
Van itt egy már megbontott üveggel, nem szeretném ha megromolna. Úgy kaptam, de ízlik egyébként, csak nem tudom mihez szokás enni? Simán önmagában is kenyérre kenve? Egyszer ettem csak eddig belőle, főtt hússal.
2019. febr. 15. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Egyed meg, ájdejó.
2019. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Áj de vicces voltál.
2019. febr. 15. 10:23
 3/18 Mansour ***** válasza:
96%
Sült és főtt húsokhoz, grillzöldséghez, omletthez, rántott dolgokhoz. Melegszendvicskrémként is működik. De csomó ételbe ízesítőként is lehet tenni, pl. lecsós, pörköltes dolgokban, ragukba.
2019. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Én pirítósra szoktam kenni.
2019. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi #3.
2019. febr. 15. 10:41
 6/18 A kérdező kommentje:
#4. Csak így önmagában? semmi más? Nekem bejön egyébként, kicsit ez kesernyés, de jófajta.
2019. febr. 15. 10:42
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Szabály nincs rá, úgy eszed, ahogy neked ízlik. Nyersen - habár eleve nem nyers - is lehet, meg fött ételbe téve is használhatod.

Kenyérre, szendvicsekre, tésztákra meg amire akarod.

2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is nagyon szeretem az ajvárt, szintén csak simán kenyérre kenve eszem leggyakrabban. (Néha egy kis főtt tojással+kenyérrel)

De nagyon szeretem csirkemellel is.

2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Én csevapcsicsával szoktam enni. A Lidl-ben kapható nagyon jó.
2019. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
97%

Sült húshoz, kolbászhoz, szalonnához, friss kenyérhez, zsíros kenyérhez a hagyma mellé, sokszor a pörköltbe is teszek egy kicsit, ad hozzá nekem valami pluszt a végén.

Néha csak azért sütök egy kis kolbászt, mert megkívánjuk az ajvárt, pedig alapvetően semmi közünk a délszláv-horvát kultúrához, csak egy nyaralás alatt annyira megkedveltük, hogy hoztunk is haza egy nagy tálcával :) Azóta is favorit.

2019. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!