Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Husok tekinteteben melyik...

Husok tekinteteben melyik uzlet jon be legjobban a nagyobbak kozul?

Figyelt kérdés
Melyik amivel rosszak a tapasztalatok? Egyaltalan van kulonbseg? (Tesco, auchan, lidl, spar, aldi, penny)

2019. ápr. 4. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amivel eddig nem volt probléma, az a Tesco és a Penny.

Sparban 3szor vettem büdös húst, negyedjére már nem próbálkoztam.

2019. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Lidl-lel még nem sikerült mellélőni, ott mindig friss, kifogástalan húst kaptam - nyilván hiperes mértékekben. Aldi is rendben volt, bár oda nagyon ritkán megyek mert elég messze van tőlünk.


Sparban, Tescoban már kaptam romlott húst nem egyszer, azokat hanyagolom.

2019. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Auchanban,Sparban van mindig normális friss hús. Kisebb Sparokban sima bolti eladókkal bontatják (hentest alkalmazni drágább lenne), és szegények bár igyekeznének, nem értenek hozzá.


Tescoé is élelmiszerbiztonsági szembontból biztos jó, de a tartósítólétől gusztustalan leves, ettől nehezebb is.


Lidl, Aldi, Penny: a gyárilag vákumfóliázott húsaik teljesen rendben van, ha nem Auchanban vagy Sparban vesszükk, akkor már 100-szor inkább ez, mint A Tescos.

2019. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
....vesszük...
2019. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol volt már büdös hús: Spar, Tesco, CBA, Reál. Ahol vállalhatatlanul szar zöldség van: Coop, Reál és néha a Penny.
2019. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta a sparban vásároljuk a húst -és minden mást-(8 éve) és még soha nem volt romlott, büdös. Ha nagy ritkán betévedünk az aldiba,lidlben ott is veszünk, de ott csak vákumcsomagoltak vannak, bár azok sem voltak még romlottak sosem.

Tescoval nem egyszer megjártuk, így ott nem szívesen veszek már húst. Pennybe nem járunk.

2019. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapig a lidl-èvel nem volt bajom, viszont most az összes zacskós kilós csirkemell hátuljàn címke-lekaparás maradványok voltak, így nem mertem venni :/
2019. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Spar, Aldi, Lidl.
2019. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lidl, Tesco, Spar, Interspar, Metro.
2019. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egykutya mind. Multinál húst venni az öngyilkosság lassú formája.
2019. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!