Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miket szoktatok reggelizni,...

Miket szoktatok reggelizni, ebédelni és vacsorázni?

Figyelt kérdés
Főzni kellene valamit, de semmi ötletem.
2019. máj. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Változatosan eszem, ezért nem tudok kiemelni 1-1 dolgot. Egyedül a reggeli az, ami nem változik, gabonapehely.
2019. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

Sajnos össze-vissza.


Reggeli többnyire vajaskenyér, vagy ami maradék a hűtőben van. Nem bírom még az édeset.


Ebéd: többnyire rendes kaja (egytál étel vagy menü).


Vacsora: főzök valamit, vagy kefír, vagy édesség. :(

2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Reggeli-vacsora: Hamandeggs, tükortojás, rántotta, gabonapehely, lekváros/mézes/májkrémes/felvágottas szendvics, sajt, paprika, paradicsom,uborka. Smoothie, chiapuding, krémtúró, tejbegríz, tejberizs

Ebéd:

Levesek: Borsóleves, krumplileves, krémlevesek (fokhagyma,sajt, brokkoli, gomba..) zöldségleves, bableves, lencseleves, gyümölcsleves, gulyásleves, legényfogó, lebbencsleves,tojásleves, húsleves, frankfurti leves

Főételek: töltött csirkecomb, palacsinta, rántott/sülthal, rakottkrumpli rakott kel, rakott karfiol, székelykápi, töltött káposzta/paprika, túrós-darás-káposztás-krumplis-bolognai-carbonara tészta, illatos csirke, fasírt, paprikáskrumpli, tarhonyáslecsó, rizseshús, paradicsomos húsgombóc, borsós tokány, cigánypecsenye

Főzelékek: lencse,bab,borsó,krumpli,tök, sóska, spenót, finom főzelék

2019. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ketseg2017 válasza:
77%

Mondom inkább amit a párom szokott, mivel én fogyózom.

Reggeli: tükörtojás, omletta, bundás kenyér, vajas/margarinos/túrókrémes kifli felvágottal, bármelyikhez paradicsom/paprika/uborka/retek/jégsaláta vagy egy pohár kefir.

Ebéd: húsleves, zöldségleves, (múltkor próbáltam ilyen ligtosabb pl kukorialevest tejszinnel és baconnal vagy tojásleves, vagy krémleves zsemlekockával), nálunk a csorbákat csinálják nagyon sokan (húsleves alap az egész, különböző izesitésekkel csak mindbe megy bele citromlé az izesitéshez), gombaleves, raguleves, húsgombócleves, borsóleves, karalábéleves, frankfurti leves.

Másodiknak: káposztás kocka, túrós csusza, rakott puliszka, rakott káposzta, rakott krumpli, borsófőzelék bármilyen hússal (rántott hússal inkább vagy nuggets), répafőzelék (egyik kedvencem), káposztafőzelék, spenót tojással, disznópörkölt krumplipürével, paprikás krumpli, bolognai spagetti (azt csináltam ma pl).

Vacsi: szinte mint reggelire, esetleg pizza, hamburger vagy egyéb fast food jellegű étel, amit párom épp megkiván vacsira.

2019. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Nincs ötletem, akkor egy tál ételt dobok össze. Szokás agglegény kajának is mondani. Amit találok itthon, abból készül.

Kérdésre, reggeli kávéhegyek, cigi. Ebéd kimarad el ne hízzak. Késő este kemény kiadós kaja.

2019. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!