Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az Eurós boltban, miért van...

Az Eurós boltban, miért van néhány csokinak és keksznek, mosópor, vagy szappan íze, illetve illata? Nem káros? Más is tapasztalta néhány üzletben, boltban?

Figyelt kérdés
Vett valaki ilyet valahol? Visszavittétek vagy megettétek?

2019. máj. 10. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Az nem mosopor hanem penész
2019. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Még nem tapasztaltam ilyent.

Viszont én úgy gondolom, hogy ha visszaviszed simán mondhatják, hogy nem tároltad megfelelően vagy a szállítás során érintkezhetett mosószerrel vagy egyéb vegyszerrel.

Szerintem ebből az a tapasztalat vonható le, hogy többet ne vásárolj ott édességet.

2019. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tapasztaltam ilyet.

Esélyes, hogy helytelenül tárolják őket az adott boltban, közel a vegyszerekhez. Visszaviszed nem csinálnak vele semmit. Meg viszont nem enném, félnék hogy rá is borult valami.

2019. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így olvasva,lehet vegyszerhez közel,tárolják,vagy utaztatják raklapon.De ha cukor,nélküli,vagy kicsit (minőségi)Cuccot veszek ami nem olcsó.Elvárnám,hogy jó tárolják,vagy ne legyen öblítő illata,vagy íze.Vagy csak én vagyok ilyen nagy igényű?
2019. máj. 11. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Igen ez nekem is teljesen felháborító, hogy az EuroFamily egymás mellett árul élelmiszert és háztartási vegyszert.

A termékek igenis átveszik az illatot, főleg egy-egy vékonyabb csomagolású keksz.

Nálam az verte ki a biztosítékot, mikor az egészségház boltban füstölőznek, de amúgy ott van a teljes sor Nagymama gyógytea és hazaviszem, még jó hogy kettőt vettem csak, és füstölő szaga van a teának, hetekig kellett szellőztetnem, hogy ne legyen szaga. A füstölőt is úgy ahogy van kitiltanám az ilyen boltokból, hát az ugyanúgy füst mint a dohányfüst, beveszi minden, csak illata van plusz füst jegyekkel.


Na mindegy, teljesen jogos, vidd vissza, különben sincs rendes szellőző rendszerük, míg a Tesco-nak azért van, szóval mikor éjjel dolgoztam diákként a Tescóban, ott is ám mikor lekapcsolták a klímát meg szellőztetőt, jó büdös volt az egész kutyatáp részleg és a mosószer részleg, tehát ezek a termékek engedik a szagot, onnan már a bolt felelőssége, hogy mit hogy tárol, de ezek az EuroMarket meg EuroFamily nem arról híres, keveredik minden mindennel.

2019. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!