Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Semmi különleges háztartási...

Semmi különleges háztartási kekszet nem lehet kapni a boltokban?

Figyelt kérdés

Ez most komoly, hogy a város összes boltjában csak a Győri által gyártott háztartási keksz van? Oké van Spar S-Budget azt láttam, de az aldiban is csak Győri van, a Lidl-ben ami különlegesebb az a Lidl babakeksz, de az amúgy így kicsit drága.


Tehát én pudingba szeretném rakni, meg így néha megenni egyet-egyet, de kíváncsi lennék hogy van-e egy kicsit finomabb, mint a Győri.


Légyszi ne gyertek az ilyen dumákkal, hogy akkor vegyek ízesítettet, nem nem akarok mindenféle sz@rokkal teli rakott kekszet, én csak sima legegyszerűbb pár összetevőből álló háztartási kekszet szeretnék, mert annak van keménysége sütibe, és natúr íze.



2019. máj. 11. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A háztartási keksz... nos, az háztartási keksz. Abban nincs semmi különleges.

Én aldiban vettem saját márkását már, de ízre mind ugyanaz. Mert hát, mind sima háztartási keksz. :)

2019. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az Aldi-ban a kekszeknél nálunk nem volt háztartási keksz a héten. Csak Győri. De akkor még nézem majd.


Nem az, jó nekem az íz, csak én személy szerint mára már nem bízom a Győri termékekben és szeretnék más márkától venni, meg azért ahány gyár annyi íz, szóval egy minimálisan van különbség köztük, ettem mát gagyi unalmas ízű háztartási kekszet is, már nem tudom melyik volt, de tudják azt bénán is gyártani.

2019. máj. 11. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a háztartási kekszek íze szinte minden gyártásúnál egyforma. Nem tudom, milyen különleges ízre gondolsz. Sütibe bármelyik jó.
2019. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz ízesítettet, csak sima háztartási kekszet, de legyen különleges 😄 Ha nem akarsz Győrit, a Petit kekszek jók, itthon Lidlben láttam.
2019. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

Én pl a Spar S-Budget -t szeretem a legjobban.

De van a Reálnak, AUCHAN-nak, CBA-nak, Tesco-nak és a LIDL-nek is.

2019. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sehogy nem jön össze:

"háztartási keksz"+ különleges + olcsó

De akár süthetnél is:

[link]

2019. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert a h.kekszen akarod kielni gourmet vagyaid...
2019. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Annyit még a mondandómhoz, hogy a saját márkás termékek csak annyit jelentenek, hogy kiadják a megrendelést a gyáraknak, gondoskodnak a fóliáról, vagyis a csomagolóanyagról, de a gyártó nem az S-Budget, vagy Tesco, hanem egy gyár. A kekszeknél nem tudom, hogy megy, de a Chio-nál így működik. A Tesco-s chips-et a Chio gyártja például. Bocs az offért, csak olvasom a saját márkás termékeket. Nem azok, szóval kérdező könnyen lehet, hogy a Spar-os kekszed ugyanúgy győri keksz. A Tesco-s chipseket, snack-eket a Chio gyártja, ezt biztosan tudom. A csomagolásán fel sincs tüntetve.
2019. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a meglátásom, pont ennél a terméknél, hogy valószínű az S-Budget és az Aldi is Győri mert ők sokszor kiadják magyar gyárnak a gyártást.

Viszont az Auchan sok francia terméket is elhoz Franciaországból, amik ott azokban a Cora és Auchan áruházakban ugyanúgy ott vannak. Meg az Auchan sok más fura márkát is forgalmaz, ami egyáltalán nincs más üzletláncoknál. Persze a város szélén van, de nem baj, teszek egy próbát.

Meg akkor átmegyek Ausztriába ha már itt a határ, és akkor nálunk remélem lesz valami új márka.

2019. máj. 11. 14:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Lidl lehet kapni háztartási kekszet .
2019. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!