Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek milyen édességet...

Szerintetek milyen édességet fogadnak el adományként a krisnások? (Ételt az életért)

Figyelt kérdés

Ezeket írják a weboldalon, hogy elfogadják:


Idényjellegű, mirelit, vagy konzerv zöldség, gyümölcs

– Tartós élelmiszerek (liszt, cukor, olaj, stb.)

– Szárazáru (rizs, lencse, bab, fűszerek, tarhonya, stb.)

– Pékáru

– Joghurt, egyéb tejtermékek

– Édességek


Mivel húst sem fogadnak el például, ezért nem vagyok benne biztos, hogy akármilyen édesség jó...


Szerintetek mik azok amit biztosan elfogadnak?


2019. máj. 17. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Mert ugye az ájurvédikusok nem esznek csokit sem, viszont elvileg ipari tejet sem isznak, tejterméket sem esznek, csak amit maguknak termeltek, vagy "humánus" (most hirtelen nem tudok jobb szót) módon bántak az állattal amikor előállították...

Viszont ugye nem csak krisnatudatú rászorulóknak osztanak ételt, így nem tudom, hogy azon túl, hogy húst nem fogadnak el, a többi dolgot elfogadják e amit amúgy az ájurvédikusok nem esznek meg... Valaki tudja?


Például ilyen nagyobb kiszerelésű 7days csokis croissant vihetek a lencse, tarhonya mellé?

2019. máj. 17. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A hús romlandó, a torta is, de a tartósabb csomagolt édesség biztosan jó.
2019. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dunakavacsot pl
2019. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A krisnások vegetáriánusok, nem vegánok.

Gumicukrot mondjuk ne adj, de csokoládé mehet amennyit akarsz.

2019. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos előttem, hogy a krisnások most önmaguknak gyűjtenek kaját, vagy a rászorulóknak?

Ha a rászorulóknak, akkor bármi mehet ami nem hús,mert bár a rászorulók nem vegák, de nem várható, hogy a krisnások fogdossák a húst, amellett tényleg romlandó.

2019. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

22:09

gondolom maguknak, ez is ilyen ingyenélő banda mint a buddhisták. _D

2019. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Tepertős pogácsa.
2019. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

#6: ez az “ingyenélő banda” évtizedek óta oszt kaját a rászorulóknak és nem csak látványelemként, évi egyszer-kétszer, hanem folyamatosan és elég nagy mennyiségben, pont ezért kapják az adó egy százalékom és még néha adományt is tőlem... a másik szervezet, akiknek adok Az az Élelmiszerbank


Kérdező: minden vegetáriánus cucc mehet

Én ugyan a krisnásoknak pénzt szoktam adni, de az élelmiszerbankosoknak (ők szoktak gyűjteni a tescoban felénk) tartós élelmiszert, mivel mindenki cukrot, lisztet, tésztát meg tejet ad nekik, én értelmes dolgokat szoktam: pl lencse, sárgaborsó, rizs, köles, bulgur, zabpehely, valami normálisabb cukormentes reggelizőpehely, csokoládé(ez utóbbi kettő, hogy gyerekeknek is legyen valami), olaj, kakaópor, tejpor, valami olcsó vitamint, ezkből kb 5000ért lehet annyit venni, hogy egy 2-3 fős család, ha vesz hozzá mirelit zöldséget és húst, akkor 2 hétig van mit enni, relatív egészségesen

2019. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baklava?
2019. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!