Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Banánra ihatok kávét, vagy...

Banánra ihatok kávét, vagy fosni fogok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan, semmi bajod nem lesz tőle. Én mustot is szokok rája inni.
2019. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy fosni fogsz tőle még ihatsz.
2019. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered magad. Nekem olyan gyomrom van, esküszöm, szinte bármit bármivel ehetek-ihatok, semmi bajom. De foshatsz, ja
2019. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Fosni az állatok szoktak, de lehet hasmenése, ha érzékeny a gyomrod! Egyébként nem árt, ha kitisztulnak a beleid néha!
2019. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszokat!
2019. júl. 1. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gond. De azt nem tudom, hogy rád milyen hatással lenne. Mondjuk ezt még nem hallottam soha, hogy ne lehetne egymás után enni, inni.
2019. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kavétól hamarabb fosol, mint a banántól. De ha kefirt is iszol rá, aztán egy kis szilvát, majd kovászos uborkát, akkor garantált a hatás.


Egyébként minket ijesztgettek gyerekkorunkban azzal, hogy erre vagy arra nem szabad ezt vagy azt enni, mert befosol. Én simán összeeszem tejet málnával meg kávét dinnyével, de soha nem volt semmi bajom.

2019. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!