Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hosszú távon milyen hatásai...

Hosszú távon milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ha egy nap 80%-ban kb csak zöldségeket és gyümölcsöket eszek ( turmix illetve nyers formában) lesz később valami negatív hatása?
2019. júl. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp a hetekben csinált egy ilyen rost kúrát egy ismerősöm csupán egy hétig, majd utána napokig csikart a bele, és hasmenése volt két napig. Már vissza állt a rendes étkezésre, de még most is befájdul néha a bele.
2019. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt, amikor ilyet csináltam, bár nekem a 100%ot tette ki, és ittam mellé minimum 2,5l vizet naponta, plusz 2 óra mozgás is.

Első két nap azért elég kellemetlen volt a nagy dolog, dr utána beállt, rendszeres lett.

Kényelmes volt, finom, volt energiám, jól éreztem magam és ami tetszett még, nem volt egyáltalán semmilyen szajszagom, nem kívántam a rágót sem.

2019. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azokat a zöldségeket, amik a termőfölddel kapcsolatba kerülnek (répa, burgonya stb.) ezeket érdemes hőkezelni, hogy a talajban lévő ezerféle baci elpusztuljon, és ne a gyomrodban szaporodjon, ha kevés a savad.
2019. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!