Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kidobjam az egészet?

Kidobjam az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval csináltam ilyen mac and cheeset (sajtos tésztát) amibe tettem lisztet, mert a receptben kellett bele. Beletettem a lisztet bla bla bla, aztán nem kellett az egész amit kiöntöttem a tálba, és visszaakartam önteni az üvegbe amibe tartom, viszont észrevettem hogy ott mászik 2 kukac a lisztben. Valószínűleg molylepkétől van, de most kidobjam az egész ételt is? A lisztet már kidobtam

2019. júl. 7. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Bajod nem lenne tőle, de én nem enném meg az biztos.
2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem dobnám ki, bringázás közben is néha benyelek egy-két bogarat. A kínaik meg még olajban kisütve meg is eszik a nagyobb lárvákat is.
2019. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Én sem szívesen enném meg, viszont nem szeretnék pazarolni :D
2019. júl. 7. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Én kidobnám. Valószínűleg nem lenne tőled bajod, de engem nem hagyna nyugodni a gondolat, hogy mit is ettem meg pontosan.
2019. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Pontozzatok le, de én megenném. Élő kukacot nem, de ami már meg van főzve, azon nem idegesítem magam. Mással persze nem etetném meg így, kivéve persze ha eltévedtünk az őserdőben, és nincs már más kaja, de akkor durvábbat is simán.
2019. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Bajod nem lesz tőle, én a tudat miatt dobnám ki, undorodom minden ilyentől,nem bírnám megenni.
2019. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ja
2019. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Kár kidobni, nem lesz tőle bajod.
2019. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem dobom ki, csak engem is kicsit undorít a gondolat hogy lehet kukacot eszek :D
2019. júl. 7. 17:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Tiszta Bartos :D
2019. júl. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!