Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Volt régen az a Milka Lila Pause csoki és a Chokitó. Ezeket lehet még kapni valahol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bolt, Nestlé, Milka, édesség, csokoládé

júl. 12. 07:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ezek voltak a kedvenc csokijaim gyerekkoromban és hiányolom őket.:)

# 1/4Időpont júl. 12. 07:01 Privát üzenet

Külföldön, sajna. Én is szerettem a Chokitót nagyon. Areklámja is jó volt :)

És amit fájlalok még, az a Piros Mogyorós. Na az is úgy eltűnt, hogy nyoma sincs.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 09:13 Privát üzenet
Lila pause müllerben van. 300 ft egy kis sza...szelet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 09:19 Privát üzenet
Piros mogyoróst újra piacra dobták, de sajna nem csak a csomagolása más... már nem olyan, mint rég. :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 09:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megelégeltem a Milka silányodó minőségét! Tudnátok ajánlani egy jófajta csokoládét, amire meg is éri pénzt kiadni, de nem horribilis áron? Nektek melyik a kedvenc csokitok?
Mióta van a fehér Milka csokoládé kockáin felirat helyett sraffozás?
Régen volt egy olyan oldal, ahova beírtam egy élelmiszer nevét pl. mizo tej, vagy nesquik kakaó stb. megkereste hol mennyibe kerül. Valaki tud ilyent?
Hol lehet még manapság kapni vaníliás teasüteményt, amit régen a Metro-ban lehetett vásárolni?
Melyik csoki volt ez régen?
Régen voltak azok az 1 kockás boci és milka csokik hol lehet olyat venni?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!