Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Úgye a pattogatott kukorica...

Úgye a pattogatott kukorica nem tartalmaz szivacsot? Én szerintem nem.

Figyelt kérdés
Unokaöcsém kitalálta hogy a pattogatott kukorica tartalmaz szivacsot, szerintem meg nem, de nem tudom meggyőzni hogy igazam van.

2019. júl. 16. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az szivacs.


Most komolyan, honnan jött ez a hülyeség?

2019. júl. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Még sosem láttad milyen a kukorica mielőtt kipattog, vagy mi? Mert ezt a kérdést képtelenség komolyan venni.
2019. júl. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Igyon rá kis folyékony szappant, vizet és ugráljon, megvan a gyomormosás. Mondd el neki, szerintem ezt is elhiszi.
2019. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a csomagolason, hogy mit tartalmaz. Nincs ráírva, hogy nyomokban szivacsot tartalmaz akkor nem tartalmaz szivacsot.
2019. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Minden tévedtek, a pattogatott kukorica nikecellből van.
2019. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a 2es kommentelőnek üzenném én láttam és én tudom hogy hogyan pattog ki, de nem én vagyok aki elhiszí hogy szivacsa van benne én pont azt írtam ha figyeltél volna hogy "Én szerintem nem" és még egy idézetett a szövegből "de nem tudom meggyőzni hogy igazam van" 3mas kommentelőnek csak annyit hogy ha elősször te megcsinálod akkor mi is megcsináljuk de még meg gondoljuk. 4es kommentelőnek csak annyit hogy én nem vagyok mert én tudom hogy nem tartalmaz és ahogy a szövegbe is írtam "de nem tudom meggyőzni hogy igazam van" és senki sem debil hanem ő még 10 éves (kiskorú) és ha valamit kitalál akkor ő úgy gondolja, de köszi hogy félre olvastátok.
2019. júl. 16. 08:45
 7/13 A kérdező kommentje:
1es kommentelőnek írnám hogy a szövegből kideről hogy az Unokaöcsém találta ki ezt az egésszet
2019. júl. 16. 08:51
 8/13 A kérdező kommentje:
7es kommentelő kérdezd a 10 éves unokaöcsémet és ne engem. Én tudom miből van de nem tudom meggyőzni.
2019. júl. 16. 08:57
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

A kérdést úgy tetted fel, mintha te sem lennél biztos benne.

Ha azt írod, hogy "hogyan győzzem meg a 10 éves unokaöcsémet, hogy a pattogatott kukorica nem szivacs" akkor kevésbé kapsz hülye válaszokat. A "szerintem nemmel" nem fogod meggyőzni, mert te sem vagy hiteles és határozott.

2019. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor kiderőlt hogy nekem volt/van igazam hogy nincs szivacs, én mondtam neki de nem hitte el. nem mindegy legalább tévedet hogy van brnne.
2019. júl. 16. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!