Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 1 kg fagyasztott zöldborsó és...

1 kg fagyasztott zöldborsó és kukorica kb mennyibe kerül, mi a jó ár?

Figyelt kérdés

Family Frost-tól gondolkodom, hogy veszek, és akkor nem olvad ki, mire hazaérek vele vidékre.

De őket elég drágának tartom, jégkrém szempontjából legalábbis.

De a zöldségek árairól meg nem nagyon van infóm, mert fagyasztva nem szoktam venni.

Szóval aki szokott, tudna megközelítőleges árat mondani, hol mennyi?



2019. júl. 16. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben, Tesco-ban szoktam látni 1kg-os kiszerelést ezekből (nyilván van sok más helyen is). 500 Ft körüli összegre emlékeztem, de megnéztem a Tesco oldalán a kukorica 539Ft, a zöldborsó 519Ft 1kg. A FF oldalán ezek az árak 599Ft ill. 649Ft (érdekes, hogy pont fordítva alakulnak az árak). Szóval nincs egetverő különbség, de drágább a FF. De ezekre te is rákereshettél volna.
2019. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnézhettem volna... de sokkal inkább érdekeltek kisboltok, vagy mondjuk nem olyan kicsik, de nem is a legnagyobbak, mert oda nem járok.

Egy CBA, Reál árait pedig nem tudom megnézni, pedig én ezzel szerettem volna összevetni a FF-ot.

2019. júl. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!