Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen pizzaszószt használ...

Milyen pizzaszószt használ a(z Inter)Spar azokhoz a téglalap alakú kis pizzáihoz amit a pékárú részlegen kisütve lehet venni?

Figyelt kérdés
Nagyon rájuk kattantam,jól jönne a titkos recept srácok :D itthon amit sütök de sose olyan, pedig az lenne a cél

2019. júl. 31. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem értettem azokat, akik középszerű/gyenge ételek receptjét vadásszák, mert itt-ott lehet kapni.

Eszméletlenül sugo receptet lehet találni, jobbnál jobbak.

Miért kell neked egy közepesnél gyengébb recept?

Kötekedésen kívül jönnék én a nagy titokkal, de nincs. Elvileg, ha a pultban kéred, kötelesek lennének a pontos összetételt ismertetni, de aligha teszik meg.

Ha veszel paradicsomot, friss bazsalikomot, jó minőségű olívaolajat, esetleg kevéske fokhagymát, sót, akkor már olyan nagyon rossz irányba nem tudsz elmenni.

2019. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöd aki sparban dolgozik? Vagy valakinek az ismerőse...
2019. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsom, só, bazsalikom, szurokfű, vöröshagyma, aroma
2019. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom egy maszek pékségben dolgozott, és az a pizza, amit onnan hozott, megszólalásig hasonlít a SPAR-osra.

Egy speciális porból készül, amit nagykereskedelmi forgalomban van, onnan veszik, amit egyszerűen felhigítanak vízzel. Ennyit biztosan tudok. Hozott port is mert kértem, de amikor megbontják a nagyobb kiszerelést, utána nem áll el sokáig még por alakban sem.

2019. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A sparos pizzakrémet próbáltad?
2019. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16:18: aha. elkeserítő, mennyire a nyomába sem ér


16:14: ó, a szupertitkos megoldások! ez mondjuk sok mindent megmagyarázna.


álmaim az ipari mennyiségben történő Spar-os pizza másolásról egyre jobban romokba dőlnek

2019. júl. 31. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6., kérdező, pedig ez sajna így van. Attól még finom, én is szeretem. De hát...

Remélem, ennyivel is tudtam segíteni, a titkos recept a porban rejlik.:) Szerintem egyébként főként abból áll, amiket az előttem szóló felsorolt, csak ezt nagy kiszerelésben szállítják por alakban, tartósító nem hiszem, hogy van benne, mert mint írtam, kb. két-három hét múlva egyáltalán nem sűrűsödött be a szósz, és az íze sem volt ugyanaz, mint frissen. Hiába tároltam légmentesen lezárt műanyag dobozkában.

2019. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!