Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fermentálás működhet aszalóban?

Fermentálás működhet aszalóban?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy a vegitalnak van egy fermentáló gépe, ami kb 28 óra alatt fermentáló zöldségeket. Ez nagyon tetszik, hogy 1 nap alatt megvan és nem kell napokat várni, de az edénybe rozsdamentes acélból, a teteje pedig műanyagból van. Ez már kevésbé tetszik, mert azt olvastam, hogy fermentálnk csak üvegben szabad. Ez a Fermentáló gép elvileg 28 és 32 fok között tartja a zöldségeket. Ha én beteszek egy üvegben zöldségeket vízzel felöntve az aszalóba 30 fokra, akkor ugyanazt érem el mint a géppel?
2019. aug. 11. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni. De miért akarod gyorsítani? pár nap, ablakban nyáron. Csinálj mindennap és akkor mindennap lesz friss.
2019. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!