Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy készítsem el házilag?

Hogy készítsem el házilag?

Figyelt kérdés

Szafi tejbegríz állagú kókuszos kását szeretném otthon összekeverni, mert nagyon szertem, viszont szerintem picit drága. Zsírtalanított kókuszlitet gondoltam alapnak, nyilván még édesízőszer ízlés szerint, ezt főzném meg kókusztejben. Ami aggaszt, hogy van benne bambuszrostliszt meg konjak lisz is... Tudok valami jó alternatívát ezekre, vagy saját bevált receptetek van, vagy működne enélkül is?

Előre is köszönöm annak aki segít!



2019. aug. 13. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ezért drágák a szafi ételek meg alapok, lisztek, mert minőségi alapanyagok vannak benne amit nem lehet helyettesíteni, pont ezért "tökéletesek", mert rengeteget lettek kísérletezve. Ha kiszámolod a konjac és bambuszrost árát egy adagra, nem sokkal olcsóbban jössz ki. Zabdarából kókuszliszttel főzhetsz kását, finom lesz de olyan semmiképp nem lesz mint a szafis.
2019. aug. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajj, pedig annyira szertem :D. Mindegy azért megpróbálok valami hasonlót összerakni olcsóbban, ha sikerül és eszembe juk leírom ide miket használtam hátha érekel valakit. Köszi a valaszt! :)
2019. aug. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!