Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Konyhai praktikák

A kérdés

Hogy készítsem el házilag?

Szafi tejbegríz állagú kókuszos kását szeretném otthon összekeverni, mert nagyon szertem, viszont szerintem picit drága. Zsírtalanított kókuszlitet gondoltam alapnak, nyilván még édesízőszer ízlés szerint, ezt főzném meg kókusztejben. Ami aggaszt, hogy van benne bambuszrostliszt meg konjak lisz is... Tudok valami jó alternatívát ezekre, vagy saját bevált receptetek van, vagy működne enélkül is?

Előre is köszönöm annak aki segít!

aug. 13. 19:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos pont ezért drágák a szafi ételek meg alapok, lisztek, mert minőségi alapanyagok vannak benne amit nem lehet helyettesíteni, pont ezért "tökéletesek", mert rengeteget lettek kísérletezve. Ha kiszámolod a konjac és bambuszrost árát egy adagra, nem sokkal olcsóbban jössz ki. Zabdarából kókuszliszttel főzhetsz kását, finom lesz de olyan semmiképp nem lesz mint a szafis.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 02:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ajj, pedig annyira szertem :D. Mindegy azért megpróbálok valami hasonlót összerakni olcsóbban, ha sikerül és eszembe juk leírom ide miket használtam hátha érekel valakit. Köszi a valaszt! :)

# 2/2Időpont aug. 14. 17:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék építeni házilag egy 1000W-os mélyládát. Ebben kérnék segítséget. Milyen méretei legyenek a ládának? Milyen fából készítsem?
Falban futó tolóajtót szeretnék készíteni házilag, gipszkarton falba! A falba 5cm hely van, így úgy gondoltam h maximum 4 cm vastag ajtót kell készítenem. Miből készítsem el az ajtót?
9 hónapos fiamnak hogyan készítsem el házilag a tökfőzeléket?
Hogyan készítsem el házilag rasztára a hajam tudtok videót küldeni?
Hogyan készítsem el "házilag" és saját kezüleg egy kerti tavat?
Hogyan készítsem házilag a azappant?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Konyhai praktikák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!