Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Konzerv bambusz rüggyel mit...

Konzerv bambusz rüggyel mit csináljak, hogy ne legyen kellemetlen szaga?

Figyelt kérdés
Nem merem beletenni a csípős savanyú levesbe, más ennek az íze, mint a szaga? Vagy nem? Komolyan, mi ez a szavanna szag ami a dobozból árad?! SOS!

#bűz #megoldás #kínai konyha #konyhai praktikák #csípős-savanyú leves #bambusz rügy #suān là tāng
2019. szept. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a "szavanna szag"????
2019. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
(írd be a youtubra , hogy "Liziqi" ő egy kínai lány aki álom helyen lakik , és főz mindenféle egzotikus ételeket , abból ami az ő birtokukon megterem . Ott láttam először bambuszos ételeket , mikor csinálta , tartósította is őket mármint a bambuszrügyeket . Meg csomó féle ételt készített belőle. Van ilyen vidije .Szerintem ha ők megették tartósítva , te is megeheted .) Ha nem járt le a szavatossága akkor szerintem jó. A szagával ne foglalkozz. Szerintem beleteszed a levesbe felfőzöd kicsit , és szerintem el fog tűnni az a szag. Mielőtt beleteszed a rügyeket csepegtesd le és mosd meg őket. Probléma megoldva
2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Edd!
2019. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Minden bambuszrugynek ilyen a szaga.
2019. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Aki szereti, annak ILLAT, ami neked szag.

Vegánnak a pörkölt is kellemetlen SZAGÚ...

2019. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Húzd le a vécén.
2019. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
Sokszor öblítsd át tiszta vízben, teljesen eltünik a szavanna-szag.
2022. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!