Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az üveges borsónak a levét,...

Az üveges borsónak a levét, bele lehet tenni a levesbe?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Bele.
2019. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Bele, a konzervet szokás leönteni. Vegyél fagyasztottat inkább legközelebb!
2019. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én bele szoktam tenni mind az üveges, mind a konzerv borsó levét. Az üveges zöldbab levét viszont kiöntöm.
2019. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én nem szoktam.
2019. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Az "E" betűket nem tenném bele. Vegyél fagyasztott borsót legközelebb!
2019. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen E-betűket? Itt van a kezemben a Spar legolcsóbb S-budget üveges borsója. Összetevők: zöldborsó, ivóvíz, cukor, étkezési só. A konzervjük ugyanez. Legföljebb a cukor, amivel érdemes lenne ezek közül spórolni. Sóból nincs benne túl sok, annyival kevesebbet kell sózni, és probléma megoldva.


Másrészt attól még, hogy valaminek van egy azonosító száma, még nem lesz ártalmas. Csak aki mondjuk érzékeny rá, annak könnyebb beazonosítani.

2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Ízlés dolga. Valaki szereti, én utálom.
2019. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!