Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak a hússal?

Mit csináljak a hússal?

Figyelt kérdés
Apám sütött sertés combot, vékonyra vágta fent sütötte. Kívűl megsült aranybarnára, nem is nyers, viszont nagyon száraz, szinte ehetetlen. Mit tudok vele csinálni? Vissza tettem a serpenyőbe öntöttem rá vizet kicsit többet, mint ami ellepi és most legkisebb lángon "párolom".
2019. dec. 2. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor te nem párolod, hanem főzöd. :D Előbb-utóbb megpuhul.
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami mártást csinálj hozzá: vadas mártást, paradicsom, vagy sajtmártást, rizzsel, tésztával, vagy készíts egy lecsóalapot és abban főzve puhítsd fel.


Ha semmi nem használ, daráld le és készíts belőle valami kenyérre kenhető húskrémet, vajjal, tejföllel, főtt tojással, fűszerekkel.

2019. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Krumplipüré van hozzá..meg fokhagyma. Igy sima vizbe is megpuhul nem? Mennyi idő kb?
2019. dec. 2. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak vizes és ízetlen lesz.
2019. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jó lett! Kb 1órát főztem aztán leöntöttem a vizet picit újra átpirítottam olajon és füszereztem! Isteni volt ahhoz képest, hogy ki akartam dobni 💕
2019. dec. 2. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Hogyne, persze.
2019. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komoly :D én is meglepődtem
2019. dec. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!