Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kakukkfűvel lesütött csirke...

Kakukkfűvel lesütött csirke zsírban, hűtőben meddig áll el?

Figyelt kérdés
Egy darabig műtét miatt nem fogok tudni mozogni. Szeretem a kakukkfűves sült csirkét, ha modt még gyorsan csinálok, menyi iseig áll el? Eddig mindig 2-3 nap alatt megettuk. Azt gondoltam, hogy annyi zsìrt adom hozzá most, hogy lefedje, akkor talán sokáig eláll. Vélemény?

2020. jan. 26. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:

*most, ideig, megettük,

Bocs, késő van és telefonról írok

2020. jan. 26. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy csirkevel ks mukodik. [link]


igazabol en atolvasnek par cikket rola, de ha mas husnal mukodik szerintem csirkenel is

2020. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Keress rá a konfitálásra, ott leírják a módszert. Zsírral lefedve hónapokig eláll, feltéve, hogy ha kiveszel belöle, utána mindig visszatöltöd a zsírt, hogy továbbbra is légmentesen legyen elzárva.

De azért nem igazán tartom jó ötletnek hosszabb ideig csak ezt enni, mert nagyon rá fogsz unni.

Emellett mütétek után nem javasolt sok fehérje foygasztása sem.

2020. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen nem csak ezt enném. Több mindent készítek, de olat is keresek, amihez nem kell mélyhütő.
2020. jan. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!