Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen kész ételeket fagyaszth...

Milyen kész ételeket fagyaszthatok?

Figyelt kérdés

Milyen ételeket fagyaszthatok és hogyan érdemes tárolni?

Eddig soha nem fagyasztottam kész ételt, pörköltet, leveseket, fasirtot, kész húsokat lehet fagyasztani?

Előre is köszi a segítséget.



2020. márc. 20. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pörköltet, fasirtot, rántott húst(kisütve v.csak panírozva), sült húst simán fagyaszthatsz. Levesből én olyat nem szoktam, amiben tészta van. De lehet más szokott.

Ami szerintem nem jó fagyasztás után már állagra a krumpli (pl.paprikás krumpli), meg a főzelékek.

2020. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mind lehet. Érdemes kisebb adagokban, amennyit egyszerre kivennél, ha olyan, ami összetapad fagyasztás közben, és lehetőleg laposan a pakolhatóság miatt.

Ami praktikusabb az bármilyen hús, amihez csak köret kell. De a rízses ételek is jól fagyaszthatóak, amit ne az a krumpli, tészta (viszont bolognai szósz nagyobb adag nálam mindig van).

2020. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a lényeg hogy jégkrémes dobozba tedd
2020. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 21. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!