Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet manapság rendelni...

Lehet manapság rendelni valahonnan kenyérsutőlapátot vagy ezt ugy felejtsem el, ahogy van?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 09:13
 1/10 MancsWolf ***** válasza:
Sütőipari beszállítóknál nézz körül. Természetesen lehet. Pl kenyérgyárak/sütőüzemek használnak elég sok ilyen eszközt. Pl Backardin foglalkozik nagyipari alapanyagok forgalmazása mellett sütőipari munkaeszkozok
2020. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MancsWolf ***** válasza:
Persze higy lehet. Sütőipari beszállítóknál nézelődj. Kenyergyárak / sütőipari uzemek a mai napig sokszor használnak hagyományos eszközökét. 2 evvel ezelőttig kenyergyárban dolgoztam. pl Backardin az tuti hogy nagyüzemi alapanyagok mellett foglalkozik sütőipari eszközök forgalmazásával is. De van még vagy 5-6 beszállító aki nekünk szállított. De arra készülj fel hogy egy minőségi közepes méretű fa sütőlapát ott kezdődik hogy 60000Ft. Fém ( hasonló mint a hólapát csak lapos) már van 10ért.
2020. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elnézést rosszul irtam, a háztartási kenyérsutőgép fém lapátjaira gondolok. elövettem a gépet s nincs benne s fogalmam sincs, hova raktam, több, mint 10 éve nem használtam
2020. márc. 24. 09:49
 4/10 Béla211 ***** válasza:

[link]

Próbáld meg itt hátha de azért nézd meg a típusát a gépednek.

Mert más típusú lapát nem jó bele általában sajnos.

2020. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Emlékezz csak vissza...

Nem lehet, hogy elrontottad az utolsó sütést, mert akkor lehet, hogy benne hagytad az odaégett kenyérbe és kidobtad a keverőlapátot is a kenyérrel.

2020. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként manapság nem divat 3 évnél öregebb géphez alkatrészt kapni.
2020. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az ok sokkal drámaibb. a kenyér fele megszáradt s a kutyának adtam. majd kiderult csak egy lapát volt a gépben. vagyis a másik lapát abban a félben volt amit a kutyának adtam. megtaláltam a kertben s nem tudtam, átment e a kutyán, vagy körberágta. és nem akartam visszarakni a gépbe hanem valahova elraktam.
2020. márc. 24. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is eleinte, jó pár éve, géppel készítettem a kenyeret. Aztán kikopott a lapát belseje, vagy hogy írjam, egyszerűen elkezdett forogni, nem dagasztotta a kenyeret.

Gondoltam, rendelek, de csak párban lehetett. Postával együtt lett volna 6000....

Akkor jöttem rá, hogy sokkal jobb, és egyszerűbb kézzel dagasztani és egy kacsasütő jénaim legalább kihasználásra kerül.

2020. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha vasbol kireszelek egyet, árt az egészségnek a rozsdásodo vas?
2020. márc. 24. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fog ártani a vasból készített, réges-régen sokan csak vas edényekkel dolgoztak a konyhában.


Egyel előtte levő hozzászólónak mondanám, hogy kézi dagasztás helyett használja a kézi turmix gépnek a dagasztó karjait, az arra való.

2020. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!